Hakkını İsteyen Trabzonspor Taraftarına Ali Koç'un Cevabı

"Kupamızı Ne Zaman Vereceksiniz" Diye Soran Taraftara Ali Koç'tan Cevap: Benim Kalbimi Kırma

Hakkını İsteyen Trabzonspor Taraftarına Ali Koç'un Cevabı

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, sadece Trabzonspor camiası ile değil Türkiye'deki futbol camiasında son dönemde yaşanan gerilimi de bitirme adına önemli adımlar attı. Fenerbahçe taraftarının alınmadığı Trabzon'daki maçı tribünden takip eden Ali Koç, yanına yaklaşan herkesle samimi bir şekilde sohbet etti. Rakip taraftarların stadyumlara alınmadığı, karşılıklı sert açıklamaların yapıldığı, polisin geniş güvenlik önlemleri altında oynanan maçların yaşandığı Türkiye'de Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, sporun dostluk olduğunu hatırlatan hareketleri ile takdir topladı.

"BENİM KALBİMİ KIRMA, GÜZEL ŞEYLER KONUŞALIM"

Tam 7 yıl aradan sonra bordo-mavili deplasmana giden ilk başkan olan Ali Koç, karşılaşma öncesi Trabzon turu yaptı. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un sabah kahvaltısından sonraki kısa yürüyüşünde bir Trabzonspor taraftarı "Kupamızı ne zaman vereceksiniz?" diyerek 2010-11 sezonuna göndermede bulundu. Ali Koç ise bu soruya karşılık verip "Benim kalbimi kırma… Güzel şeyler konuşalım. Maçı konuşalım" dedi. (Sözcü)


YORUM EKLE
YORUMLAR
EMMİ
EMMİ - 12 ay Önce

GEZİ OLAYLARINDAKİ TAVRINDAN DOLAYI SEVMEM LAKİN BAŞKANLIK BUDUR İNSAN İÇİNE ÇIKACAKSIN OLUMLU KONUŞUP ORTAMI YUMUŞATACAKSIN SPORUN İÇİNDEKİ ADAM SPORA YAKIŞMALI TERÖR ESTİRMEMELİ VE ORTAMI GERMEMELİ BIRAVO

SIRADAKİ HABER