Halil Umut Meler Bildiğiniz Gibi!

Halil Umut Meler, iş başında... Başakşehir maçında yaptıklarıyla yine tartışma yarattı..

Halil Umut Meler Bildiğiniz Gibi!

Trabzonspor Başakşehir ile bugün Medical Park Stadyumunda karşılaşıyor. Bordo-mavililerin ilk yarısında 2 -0 mağlup soyunma odasına gittiği karşılaşmada özellikle Hakem Umut Meler’in yönetimi tartışmaları da beraberinde getirdi.

Trabzonsporlu futbolcuların her atak yaptığı pozisyonu kesen ve verdiği yanlı kararlarla tribünlerin tepkisini çeken Halil Umut Meler, verdiği hataları kararlara VAR’da ayak uydurdu. 

Maç 0 – 0 devam ederken Pereira’ya yapılan sert faulde burnu kanamasına rağmen kartına başvurmayan Hakem Umut Meler, burada itirazdan dolayı bordo-mavili oyuncuya kart gösterdi. 

Ardından maç 1 – 0 Başakşehir üstünlüğü ile devam ederken Ekuban’ın ceza sahasında bariz bir şekilde itilmesine de devam dedi. Burada göstermelik olarak VAR iletişime geçen Merel, pozisyonu devam ettirdi. 

Başakşehir’in ikinci golü öncesinde Abdülkadir’in ayağına basılmasına rağmen devam ettiren Meler’in VAR’dan uyarı almaması ise ilk yarıda yapılan hakem hatalarına başka bir örnek teşkil etti. 

Hakem Umut Meler, Emre’ye her yapılan baskıda ise faul düdüğüne başvurması da ayrıca dikkat çeken bir nokta... 

YORUM EKLE
YORUMLAR
ALP MERT
ALP MERT - 7 ay Önce

BAŞAKŞEHİR REİSİN TAKIMI. SİZDE REİSİN %70 DESTEÇİSİNİZ. FENER REİSİN TAKIMI 2011 ŞAMPİYONU REİSİN FENERBAHÇESİ.YA ADAM OLUN TAKIMINIZA SAHİP ÇIKIN YADA RESİ DESTEKLEYİN CART CURT ETMEYİN

Hüdaverdi BALLI
Hüdaverdi BALLI - 7 ay Önce

Bu ligde Trabzonspor hakemide yenmezse bir yere gelemez.

Taraftar
Taraftar - 7 ay Önce

Hakemler de var sistemindeki hakemlerde boktandi kör bir hakem daha iyi yonetirdi maçı helal federasyonu da mhk..? .... Yapsınlar şerefsizler piçler

ali kurt
ali kurt - 7 ay Önce

bir adam orospu çocuğu ise ne yapacaksın hayatında futbol topuna vurmamışları hakem yapıyorlar

yorum
yorum - 7 ay Önce

siyaset spordan elini çekmediği sürece bugün bu meler yarın başkası meler başakşehiri şampiyon yapacaklar bu baştan beri böyle,bana biri anlatsın başakşehirin geliri nedir? bu güne kadar iyi yönetildi diyelimde bu güne nasıl geldi... yoksa hakemler siyasi baskıyla başakşehir için diğerlerini doğruyormu acaba...birileri bişeyler anlatsın.

özyurt
özyurt - 7 ay Önce

Bu Hakemleri ipte sallamak gerekir

SIRADAKİ HABER