Hami Mandıralı'dan Burak Yılmaz Açıklaması!

Trabzonspor'un efsane futbolcusu Hami Mandıralı, bordo-mavili takımın golcüsü Burak Yılmaz ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Hami Mandıralı'dan Burak Yılmaz Açıklaması!

Bireysel olarak Burak Yılmaz konusunda bir yorum yapmak istemediğini belirten Hami Mandıralı, "Burak Yılmaz, Trabzonspor'un aktif bir oyuncusudur. Kulübümüz zaten kendisiyle görüşmüştür ve bir karar almıştır. Bunun başkan, yöneticilerin ve hocanın bir araya gelip karar vermesi lazım. En sağlıklı kararı onlar verecektir" şeklinde konuştu. 

“Eminim ki Burak da memnun değildir”

Burak Yılmaz'ın Türkiye'de futbol anlamında önemli işler yaptığını belirten Mandıralı, "Gol kralı oldu. Gittiği her takımda güzel işlere imza attı. Bu yaşanan son gelişmeyi tabi yönetim değerlendirmeli ve karar vermeli. Ben futbolcuların hep sahada top oynamasını isterim. Çünkü ben 17 yıl profesyonel oynadım. Futbolcular hep sahada olsun top oynasınlar, giydikleri renklere hizmet etsinler. Ben bunu beklerim. Diğer gelişmeler konusunda ise kamuoyu kararını veriyor. Yönetimler de veriyor. Ben eminim ki Burak Yılmaz da son yaptığı hareketlerden çok memnun değildir" ifadelerini kullandı.


YORUM EKLE
YORUMLAR
Hüdaverdi BALLI
Hüdaverdi BALLI - 10 ay Önce

Burak Yılmaz neden Hagi gibi takıma abilik yapmazda, olayları ile gündeme gelir anlamak mümkün değil, gol atmak önemli ama attırmak daha önemli değil mi? İllaki kendisi atacağım diye bencillik yaparak takıma niye zarar verir anlamakta akıl tululması yaşıyorum. Abdülkadir ve Yusuf Yazıcı nın sıradan bir topçuya dönüşmeye başlamasından korkuyorum. 10 haftadır bu topculardan çıkış bekliyoruz.

sülo ts
sülo ts - 10 ay Önce

hami ne söyledin şimdi bunları söylemek için hami olmaya gerek varmı

Kadir akcay
Kadir akcay - 10 ay Önce

Ünal hoca müthiş bir insan bu şekilde futbolcular tarafından harcanmasını kabul etmiyorum yıldız futbolcu olsa bile hami hoca bunu ima etmiştir o formayı haketmiyorlar sizde hedef olarak hocayı gösteriyorsunuz yakışmıyor kimin çıkarı var?

SIRADAKİ HABER