Hami Mandıralı'nın Sözleri Sosyal Medyayı Salladı

Trabzonspor’un efsane ismi Hami Mandıralı, NTV’de Emek Ege’nin konuğu oldu.

Kırılma Anı adlı programda birçok açıklamalarda bulunan Mandıralı, hayatının kırılma anı ile ilgili Türkiye’ye Schalke’den dönüşü söyledi.

Hami Mandıralı'nın İstanbul takımlarıyla alakalı sorusuna cevap veren Hami Mandıralı,"'Ben en büyüğünde oynadım'' ifadesini kullandı. Mandıralı'nın bu sözleri Trabzonsporlu taraftarlar tarafından sıklıkla paylaşıldı.

DÖNMESEYDİM DAHA FARKLI OLACAKTI
Mandıralı, “Dönmeseydim özel ve ailemin hayatı da farklı olacaktı. Çocuklarım Almanca öğrenecekti. Oraya alışmışken döndük. Trabzonspor sevdiğim takım. Orada daha yapacak işlerim vardı. Buraya gelince daha dönemedik.” dedi.

HERKES YAN YANA MAÇ İZLERDİ
Mandıralı, şöyle devam etti: “Benim olduğum jenerasyonda herkes yan yana maç izlerdi, farklı takım taraftarları. Artık öyle bir durum yok. Bunun tribünlere tekrar dönmemiz gerekiyor. Türk futbolu o zaman düzelecek diye düşünüyorum“

BİZ ŞAMPİYON YAPAMADIK
1995-1996 yılındaki Fenerbahçe maçı ile ilgili konuşan Mandıralı, “O yıl favori bizdik. Rüştü, Rüştü’lüğünü ispatladı o maçta. O dönemin en büyük kalecisiydi. O Fenerbahçe’yi şampiyon yaptı, biz yapamadık” ifadelerini kullandı. 

GOLLERİMİ KENDİ BECERİMLE ATMIŞIMDIR
Mandıralı, “Ben her türlü golümü atmış bir adamım. Hepsinin kendi becerimle atmışımdır. Başkaları gibi bana servis yapılmamıştır. Plastik barajlar Avrupa’dan geldi. Benim vuruş oranlarım yükseldi. Takım arkadaşlarım barajda olduğundan açıyordum ama plastik barajlar gelince daha iyi vuruyordum” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Osman
Osman - 2 hafta Önce

Seni izleyenlerden birisiyim.Hayata zevk katıyordu.Vakfikebir ilçesinden yürüyerek ve kamyonların arkasına takılıp çok geldim.Stada para olmadığı için deniz kenarı tribününden arkadaşların omuzuna basarak polise yakalanıp kop yiyerek seni izledim ben çok mutluyum.Senin gibi futbolcu yooook

Mert
Mert - 2 hafta Önce

Heyy gidi hami haladaha senin gibisi gelmedi attigin goller hepsi müzelik jenirik gollerdi kaleciler hami vurmasin diye dua ederdi tutsada top ellerini kirardi zevkle izliyorduk buyuk futbolcuydu çok severdim

Mustafa akyüz
Mustafa akyüz - 2 hafta Önce

Hami tanıdığım en iyi futbolcu. Hele attığı şutların gol oluşu ve becerisi dünyada bile kıyaslanmayacak kadar özel.

Güray Yağcı
Güray Yağcı - 2 hafta Önce

Seni bilen biliyor be usta sen bir efsanesin

Mustafa
Mustafa - 2 hafta Önce

Dünyada eşin yok tek sin birtek

TS03
TS03 - 2 hafta Önce

Hami'yi senelerce canlı olarak izleyen şanslı insanlardan biriyim. Şimdilerde de eski videolarını izliyorum. Şu anda gerçekten onun gibisi yok, eskiden de yoktu. İnanılmaz yetenekli bir futbolcu olmasının yanında yüreği çok güzel, çok düzgün bir insan Hami Mandıralı. Onu çok özlüyorum, tüm Trabzonspor sevdalılarının da çok özlediğini düşünüyorum. Ölümsüzler arasına adını yazdırdı O.

SIRADAKİ HABER