banner728

Hasan Saka'dan Trabzonspor Açıklaması

Sporun içinde olan İyi Parti Trabzon İl Başkanı Hasan Saka'dan flaş sözler

Hasan Saka'dan Trabzonspor Açıklaması

Trabzon'da basının karşısına çıkan İyi Parti Trabzon İl Başkanı Hasan Saka Trabzonspor'un çalınan hakkını dile getirdi.

Saka şu ifadeleri kullandı;

“Trabzonspor’umuza yaşatılan haksızlıkları konuşmamak dile getirmemek benim vicdanımıza sığmıyor. Sığan varsa anlatsın. Bizim içimiz açıyor, beğenirsiniz beğenmezsiniz. O gün bunu yüksek mecradan seslendiren Koray Aydın ve Volkan Canalioğlu da söyledi, doğru olanı söylediler. Bu şehir iktidara destek veren bir şehir. Neyi kazandıysak beklentilerimiz yok sayıldı. Haklı olan bizdik. 82 puanı alın teri kazanan bizlerdik. Son virajda elimizden çalındı. Haklı ama güçsüz olan ezildi ve bu ülkede her zaman yapılan yapıldı. İşte biz buna son vereceğiz. Biz şike sürecinde asla mücadeleden vazgeçmeyeceğiz.” 

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2017, 12:33
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ts
Ts - 11 ay Önce

İyi partinin a**** koyim

Şener
Şener - 11 ay Önce

İyide 6222yi değiştirmek için neden apar topar meclise toplandılar o zaman

Faruk Aygun
Faruk Aygun - 11 ay Önce

Basladilar oy dilenmeye Trabzonsporu kullanarak. Iste boyle insanlar oy icin, guc icin para icin en agir cirkeflikleri yaparlar. Trabzonsporu karistirmayin da ne ... yerseniz yiyin.

True legend
True legend - 11 ay Önce

Şimdiye kadar nerdeydin sadece konuşuyosunuz partine oy toplama senaryolari

Ts Taraftar
Ts Taraftar - 11 ay Önce

Kadıyı satın alırsan adalet ölür. Adalet öldüğğ gün devlet ölür... Fatih Sultan Mehmet Han... Devletimiz Allah rahmet eylesin geçende gelecek olanda aynı hepsini Allah'a havale ediyor ve mahşerde iki elimde yakalarındadır... Kimi Ts mızı kullanır, kimi Atamızı kimide dinimizi fakat hepsini bir gün gelecek ben kullanacağım...

SIRADAKİ HABER