Haydar Baş'tan Ağaoğlu Mesajı

Trabzonspor kongre üyesi Prof. Dr. Haydar Baş'tan yeniden başkanlığa seçilen Ahmet Ağaoğlu'na tebrik ve destek mesajı geldi.

Haydar Baş'tan Ağaoğlu Mesajı

Trabzonspor onur kurulu üyesi, Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkanı Prof Dr. Haydar BAŞ, Kadırga TV'ye verdiği özel demeçte, Trabzonspor'da yapılan olağan genel kurul sonrası yeniden başkanlığa seçilen Ahmet Ağaoğlu ve yönetim kurulunu tebrik ederek destek verdi. Baş, yaptığı açıklamada, "Ahmet Ağaoğlu sporu yaşayan, futbolu bilen çok kıymetli bir insan."  Zaten kulüp başkanı olduğu andan itibaren, Trabzonspor borçtan batıyordu. Hiç Kimsenin bu kadar muvaffak olabileceğini zannetmediği bir dönemde,  Trabzonspor'un başına geldi. Şuan da Trabzonspor 5. durumda. Yani biraz daha gayret ederlerse şampiyonluğa da oynayabilirler. Çok iyi bir karar verilmiş. Ağaoğlu'nu bu dönemde başkan yapmaya, Trabzonlular azmetmişler karar vermişler.  Ben hayırlı olsun diyorum. Hem çok temiz bir insan. Sporu iyi bilen insan ve işi yönlendirerek yapabilen bir insan.  Böyle kabiliyet bulmak zor, beklide imkânsız diyorum.

Trabzonspor'un un içinde bulunduğu ekonomik tabloyla ilgili de konuşan Prof Baş; Sayın Ağaoğlu başkan olduktan sonra, Trabzon'dan yetişen gençleri takıma kattı ve gösterdikleri başarı da ortada. Yani yabancı futbolcuyla bunlar arasında fark olmadığı gibi, birde fazlalık var. Gaye bütünlüğü var. Gaye birliği var. Verdiği kararlar çok isabetli doğru, bende katılıyorum. Cenab ı Hak tan muvaffakıyetler diliyorum. Hayırlı olsun dedi.

Güncelleme Tarihi: 03 Aralık 2018, 16:29
SIRADAKİ HABER