Hayrettin Hacısalihoğlu'nun Tespiti

Trabzonspor eski asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu dikkat çeken açıklamada bulundu ve camiaya bir soru yöneltti.

Hayrettin Hacısalihoğlu'nun Tespiti

Spor Toto Süper Lig'de sezonu 4. sırada tamamlayan Trabzonspor'un eski asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu bordo-mavililerin gündemiyle ilgili Radyospor’a açıklamada bulundu.

"Yüzde 90 başarı varsa transferler neden yapıldı?"

Bordo-mavililerin eski yöneticisi, dikkati çeken bir soru sordu.

Hacısalihoğlu, başkan Ağaoğlu'nun transferde yüzde 90 başarı sağlandığı yönündeki bir yorumunu hatırlatarak şunları söyledi:

"Abdullah Avcı, Trabzon'a uyum sağladı. Hoca ile ilgili sorun yok. Ama kulüpler transferi sadece ihtiyaçlara göre yapmamak lazım. Hem mali açıdan hem de sportif açıdan paralel bir şekilde götürmek gerekiyor. Başkan yüzde 90 başarı sağlandı dedi, devre arasında 3 oyuncu alındı. Yine de 4. sırada olduk. Onlar olmasaydı ne olacaktı? Başarılı bir sezon geçmedi."

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hasan
Hasan - 4 ay Önce

Takımı icralık duruma getirenlere sorsun o soruları
Hiç forma giymeden parasını alıp giden oyuncuları alanlara sorsun bu soruları. Ve kendi döneminde ne kadar başarılı oldular onuda sorgulasın bir zahmet.

Mustafa Findik
Mustafa Findik - 4 ay Önce

Yine münafikliga basladi Kiralik oyuncular ve sözlesmesi biten oyuncularla uzatilmadi gecmisin pisligini kapatmak icinde eldeki digerleri satmak zorunda baska caremi var o gitsin tesislerin yani basina ciftlik kursun. Bu ve bunun gibileri bitmeden Trabzonspor da birlik zor olur takimin gelecegi satilirken onlara korkudan ses cikaramazlar simdi bilirkisi gibi ortaya cikarlar. Ama dava Trabzonspor degil Mevki makam cep davasi

Vatan
Vatan - 4 ay Önce

Sanki bu takımı siz şampiyon yaptınız da

Vatan6161
Vatan6161 - 4 ay Önce

Gölge etme başka ihsan istemez

Ts53
Ts53 - 4 ay Önce

Hep eleştiri yapıyor.. Takımımız ilk 4 girsin 3 tane ist takımını yensin bana yeter şampiyon olursakda tadından doyum olmaz.. 2000 2021 arasında ne berbat takımlar gördük .

Huseyin Aksu
Huseyin Aksu - 4 ay Önce

Çık biliyor bu işleri Hacisalihoglu içimizdeki fransizlardan

HASAN TOKUÇ
HASAN TOKUÇ - 4 ay Önce

Madem o kadar yetenekli idiniz yöntetici olarak. Neden yönetimi bırakıp gittin. Ağır geldi dimi.

Artık düşün Trabzon' un yakasından. Cebinizden beş kuruş çıkmaz ama

SIRADAKİ HABER