Hocanın Arabasını Aldılar Sümer'in Altına Sıfır Araba Çektiler

Trabzonspor'da Özkan Sümer'e tahsis edilen sıfır araç tepkilere neden oldu.

Hocanın Arabasını Aldılar Sümer'in Altına Sıfır Araba Çektiler

Basketbol takımının koçuna tahsis edilen aracı geri alan Trabzonspor Kulübü'nün Özkan Sümer'e tahsis ettiği lüks araç büyük tepki çekti.

Trabzonspor'da tam yetki verilen Özkan Sümer'e kulüp tarafından tahsis edilen 200 Bin TL değerindeki sıfır marka araç taraftarların tepkisine neden oldu.

Son gerçekleşen Trabzonspor Divan Genel Kurulu'nda Serdar Bali'nin dile getirdiği olaya Özkan Sümer oldukça sinirlenmiş, genel kurul sonrasında gergin anlar yaşanmıştı.

Sümer'in Trabzon'da lüks araç ve özel şöför ile gezdiğini gören Trabzonsporlu taraftarlar tepkisini şu şekilde dile getirdi;

"Biz çocuklarımızın okul harçlıklarından keserek Trabzonspor'a ödeme yapıyoruz. Özkan Sümer'e son model sıfır lüks araç tahsis ediliyor. Bu nasıl tutarsızlık?"

Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2018, 00:33
YORUM EKLE
YORUMLAR
rsm
rsm - 2 yıl Önce

sen nasıl bir haber sitesisin yaa dost musun düşman mı

Erkan
Erkan - 2 yıl Önce

Milyon euro ları alıp sahada gezen futbolculardan rahatsız olunmuyorda Futbol direktörünün arabası mi rahatsız ediyor...Bu adam futbolun patronu oldu biraz hakkaniyetli olalım ya...Yapacağı doğru tercihlerle belkide kulübü bataktan çıkaracak bu adam el üstünde tutulması lazım

Ergün Özşahin
Ergün Özşahin - 2 yıl Önce

Bu kadar sığ bir olayı mesele yaparsak bir arpa boyu yol alamayız. Bunlarla uğraşmak beyhudeliktir. Özkan Hoca bir görev üstlenmiş afedersiniz eşekle mi gezecek!

Taraftar
Taraftar - 2 yıl Önce

Kim ne derse desin futboldan futbolcudan çok iyi anladığına emin olduğum Özkan Sümer hocama 200 bin TL'lik arabayı eleştireceğinize 1 milyarlık borcu yapan yöneticilere de bir söz söyleyin isterseniz 82 yaşında bu göreve gelmeyi kabul eden bu hocamıza bir araba üzerinden saldırmak ancak Trabzonspor düşmanlarının işi olabilir... Ne yapacak yürüyerek mi gidecek otobüs bileti mi verecek yönetim bu kadar saçma bir konu olamaz...

Ayıp
Ayıp - 2 yıl Önce

Özkan Sümer, Ahmet Suat Özyazıcı Trabzonspor'dur. Gerekirse kulüp bu insanların üzerine yapılır. Yaptığınız haber ise koskocaman bir ayıptan ibarettir. Allah hocamıza güç, sağduyulu taraftarımızı da sabır versin.

Dağhan
Dağhan - 2 yıl Önce

Bakin bu maksatli bir haber... O rahatsiz olan kişiler, ayni rahatsızligi TS'un milyonlarca avrosu sokağa atılirken de duymuşlar mı? merak ediyorum.Ayrica neredeyse sokaktaki vatandaşin bile arabalari 150-200 bin TL. Sn.Sümer iki ucuz ve kaliteli topçu getirir o 200 yüzbini çıkarir.

Güray Yağcı
Güray Yağcı - 2 yıl Önce

Özkan sümer efsanelerden ama bu kadar lükse ne gerek var

Ali
Ali - 2 yıl Önce

İtlik yapmayı bırakın. Adam gibi haber yapın


SIRADAKİ HABER