Hüseyin Çimşir'in Sivasspor Galibiyeti Sonrası Açıklaması

Trabzonspor Teknik Direktörü Hüseyin Çimşir, Sivasspor maçı sonrasında konuştu.

Hüseyin Çimşir'in Sivasspor Galibiyeti Sonrası Açıklaması

Trabzonspor Teknik Direktörü Hüseyin Çimşir, Sivasspor'u 2-1 ile geçerek liderliğe yerleştikleri maçın ardından konuştu.

Maçı değerlendiren Çimşir, "Oyunda 65-70 dakika üstünlük bizdeydi. Farkı arttırabilirdik. 70'ten sonra skorun verdiği rahatlıkla geriye çekildik. Bu kadar geriye yaslanmadan oyunu bitirmeliyiz. Kazandığımız için mutluyuz, arkadaşların emeklerine sağlık" dedi.

Nwakaeme'nin sakatlığı sorulan antrenör, "Anthony Nwakaeme'nin adalesiyle ilgili bir sıkıntısı oldu ama çok ciddi olduğunu düşünmüyorum. Pazartesi kontrolden sonra durumu daha net konuşabiliriz." cevabını verdi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Engin
Engin - 6 ay Önce

Sevgili hocam wakayeme sakatlandı gilerme yi de tuttun dışarı aldın hücumu bitirdin bi de sosayı çıkarıp yine defansa oyuncu aldın rakip geldikçe geldi iyiki maç bitti. Strudge Bilal gibi hucum oyuncularılarını kullansan rakibi gelemez belki de fark yapabilirdik. Acizane bana göre yanlış değişiklikler ve skoru koruma anlayışın sıkıntı yaratabilirsiniz.

Levent
Levent @Engin - 6 ay Önce

Sana katiliyorum kardesim,sol tarafa bilali alabilirdi ortasahayi kuvvetlendireyim derken hucum gucunu dusurdu rakip defans rahat olunca onlarda oyna dahil oldu oyun 24 dk bizim sahada oynandi,Hoca bu kafayla giderse insallah kazaya kurban gitmeyiz

SIRADAKİ HABER