Hüseyin Çimşir'in Uyarıları

Teknik direktör Hüseyin Çimşir, dünkü antrenmanda tüm takımı etrafında topladı. Son haftalarda yaşanan düşüşle ilgili uyarılar yaptı.

TRABZONSPOR 09.03.2020, 12:18
Hüseyin Çimşir'in Uyarıları

Genç çalıştırıcı zorlu bir döneme girdiklerini belirterek "Herkese ihtiyacım var. Hepiniz kendinizi hazır tutun. Yeni Malatyaspor maçını kazanarak yeni bir seri başlatalım. Daha agresif olmalıyız" dedi.

İDMANLAR BAŞLADI
Bordo-mavililer, Gaziantepspor deplasmanından döner dönmez Yeni Malatyaspor mücadelesi hazırlıklarının startını verdi. Futbolcular iki gruba ayrıldı. İlk gruptakiler toparlanma, ikinci gruptakiler ise telafi çalışmaları gerçekleştirdi. Bugün de idman yapacaklar.

Yorumlar (2)
Selim 2 yıl önce
Hüseyinden terapi mi,. Allah askina Hüseyin kim ya, batirdi takimi. Takimdan gitsin biraksin ya. Bu nasil rezil bir futbol. Yapacagi en iyi is Trabzonspordan ayrilmak. Önümüze kadar gelen sampiyonlugu kaybedecegiz onun yüzünden
Hüdaverdi BALLI 2 yıl önce
Hocam takım nereye gidiyor? Obi Micel her maç sarı kart görmek zorunda mı? Da Costa ne yapıyor?
Hocam yeterince çalışmıyor mu bu takım? Her fırsatta başarısızlığa kılıf bulmaktan vazgeçin lütfen futbola odaklanın. Eğer sürekli hakemle uğraşırsan topçuların da hakemle uğraşmaya başlar.Önüne geçemezsin. Hakem hatalarına sığınmak takımı bitirir. Gereksiz kartlar takımı sıkıntıya sokar.
Ünal Hoca döneminde biz mazeret nedir bilmiyorduk, sizle birlikte mazeretler çoğaldı. Siz Ünal Hocanın yardımcılığını yaptınız.Bu tür mazeretleri bırakın.
Takım iyi oynamıyor, hiç bir maçı rahat seyir edemiyoruz hep tedirginlik içindeyiz. Çok çalışmak ve futbolcu ile iyi diyalog kurmak, iyi motive etmek önemli. Değilse Trabzonspor'u bir daha rüyanda görürsün. Trabzon medyasını bilirsin düşünce vuranın çok olacak. Şahsım adına liği nerede bitirisen bitir devam etmelisin ama Trabzon medyası buna müsaade etmeyecektir.illlaki senden şampiyonluk isteyecektir.Başrılar dilerim ama çooooooooooooook çalışman lazım.Gece gündüz topcularınla beraber olman gerekir.2 ay sıkı çalışın hocam.