Hüseyin'e Kesik

Bordo-mavililerde Hüseyin Türkmen büyük düşüş içinde. 21 yaşındaki savunma oyuncusu, Hugo Rodallega'nın attığı ilk golde Kolombiyalı yıldızı kaçırarak büyük hata yaptı.

Hüseyin'e Kesik

Bordo-mavililerde Hüseyin Türkmen büyük düşüş içinde. 21 yaşındaki savunma oyuncusu, Hugo Rodallega'nın attığı ilk golde Kolombiyalı yıldızı kaçırarak büyük hata yaptı. Son dönemde yenilen gollerde pozisyon almada ciddi sıkıntı yaşayan Hüseyin'in kulübeye çekilmesi bekleniyor. Campi-Fernandes ikilisi oynayacak.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Cevdet
Cevdet - 10 ay Önce

Günaydın Sayın Ünal Hoca, bu kadar az fiziksel gücü olan ve yer tutmayı bilmeyen bir stoper Trabzonspor da nasıl oynar? El insaf...

Yaw heee
Yaw heee - 10 ay Önce

Adam gibi defans oyuncumuz yok. Hüseyin eğitecek abilik yapacak deneyimli adam yok yok abi fermandes campi Bunlar topçu mu ? Hüseyin’i hüseyin bunları adam edip defans da şurda burda dur diyecek adam mı var bırakın bu işleri

Realist
Realist - 10 ay Önce

Hüseyin bizim özümüz, onun gibi hızlı bir stoper daha olsa birbirlerini tamamlasalar keşke. Bu çocukta potansiyel var boş nış konusmayın.

zekeriya
zekeriya - 10 ay Önce

Cok sacma. Hatali Hüseyin degil paraira idi, ofsayti bozu. Ne bicim haber yapiyorsunuz. Paraira cok eksiksikdi macta ve cok hata yapti. Niye kendi cocuklarimizi kötülemekde bir numarayiz. Hüseyinin oynmadagi rüm maclari zaten kayip ediyoruz. Obi miklelden kimse konusmuyor orta sahanin gerisinde oynuyor golu yemeden önce takib ediyor yavas yavas yürüyor neden kosnuyor kimse demiyor. Ah o bi Hüseyin olsa idi acaba ne olurdu? Fernandes hic Trabzonspor futbolcusu degil. Hüseyini ve hüseyin en iyi ikili oynadiklari maclarin hepsinden puan cikardi Trabzonspor.

SIRADAKİ HABER