Ibanez'in Ümraniyespor Maçı Sonrası Açıklaması

Trabzonspor Ümraniyespor ile 0 – 0 berabere kaldı. Trabzonspor'da İbanez maç sonrası Galatasaray açıklaması yaptı.

Ibanez'in Ümraniyespor Maçı Sonrası Açıklaması

Maçın ardından konuşan Trabzonspor’un Arjantinli oyuncusu İbanez, “Sahamızda oynadığımız düşündüğümüzde mutlaka galip gelmemiz gerekiyordu. Fırsatlarda yakaladık ancak olmadı. Belki güzel olan tarafı gol yemeden tamamlamamız. İkinci maçta bunu telafi etmeye çalışacağız” dedi.

Maç sonrası ayağının sarılması ile ilgili olarak ise İbanez, “Maç sırasında oluşan sıradan darbelerden bir tanesi olduğunu düşünüyorum. Muhtemelen yarına kadar bir şeyim kalmayacaktır” dedi.

Galatasaray maçıyla ilgili de konuşan İbanez, “Biz her maçı maç maç olarak değerlendiriyoruz. Ayrı ayrı bakmak lazım. Önümüzde Galatasaray maçı var. Daha sonra kupa maçı var. Orada avantajı geçipi tur atlamaya çalışacağız. Ama önümüzde şuanda Galatasaray maçı var. " dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet Can
Ahmet Can - 2 yıl Önce

Hiç bir şey olmaz senden. Pas verme özürlü.

Ahmet Can
Ahmet Can - 2 yıl Önce

Bakın kardeşim bu adam beş para etmez. Oraya da bir genç koysanız bundan kötü oynamaz. Sadece ortaları iyi. Pas özürlü adam. Savunma yok. Çalım yeteneği yok. A. Parmak da aynı ancak 2. lig topçusu olur. Olcay la anlaşma sağlayıp orta sahaya onazinin yerine monte edilmeli. A. Ömür de düşüş sürüyor önlemi alınmalı bu kafayla Barış Memiş gibi olur. Berkay kumaşı iyi süre almalı. Sezon sonu ibanez kamil ahmet e yol verilmeli. Bu takımın oyuncusu değiller. Kalitesiz bir adam bile takım oyununu etkiliyor.

Yaşlı fredd
Yaşlı fredd - 2 yıl Önce

Sen iyileşme defol git ya yaptığın ortanin kendisine hayri yok 10 kere korner kullandın bi tanesi tehlikeli atak oluşturmadı okadar çok sırtıyosunki bi mac özetlerini izler olcay dan faydalanma zamanı geldi geçiyor ünal hocam

SIRADAKİ HABER