İbrahim Hacıosmanoğlu'ndan Ali Koç Hakkında Flaş Sözler

Trabzonspor'un hakkını savunduğu için Ali Koç'a tazminat ödeyecek olan İbrahim Hacıosmanoğlu, haciz kararı sonrası flaş sözler sözledi.

İbrahim Hacıosmanoğlu'ndan Ali Koç Hakkında Flaş Sözler

Trabzonspor Kulübü Eski Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ile yargılandığı davayı kaybetti.

Geçtiğimiz yıllarda gazeteci Ahmet Hakan’ın programına katılan İbrahim Hacıosmanoğlu gündemde dair çarpıcı açıklamalarda bulunmuştu.

CNN’de düzenlenen programda Hakan’ın “Hükümete kumpas kurdular. Ona inanıyorsunuz da Fenerbahçe’ye kumpas kurulduğuna neden inanmıyorsunuz” sorusunu yöneltmişti.

Soruya cevap veren Hacıosmanoğlu “Onların derdi ülkede hükümeti devirmek kulüple ne işleri var. Ali Koç o zaman kulübün ikinci başkanıydı. Fethullah Gülen’in Koç ile ilişkileri ortadaydı. Fenerbahçe’yi niye ele geçirmeye çalışsın ki, zaten geçirmiş ele” ifadelerini kullanmıştı.

ALİ KOÇ HACİZ GÖNDERDİ

Hacıosmanoğlu’nun bu sözlerini yargıya taşıyan Fenerbahçe Başkanı Ali Koç açtığı davayı kazandı. Kararı Yargıtay’a taşıyan Hacıosamanoğlu’na oradan da kötü haber gelirken 37 bin 852 TL’lik tazminat ödeme kararı verildi. Karar sonucu Hacıosmanoğlu’nun hesaplarına bloke koyuldu. 

HACIOSMANOĞLU "ONLAR BÜYÜK YEMEYE ALIŞMIŞLAR"

Dava ile ilgili 61saat.com’a açıklamalarda bulunan İbrahim Hacıosmanoğlu “Ahmet Hakan’ın programında bulunduğum açıklamalar nedeniyle Ali Koç bana tazminat davası açmıştı. Yargı süreci devam ediyordu. Hacizden almalarını istedim. Onlar da hesaplara bloke koydurdu. Koçlar aç kaldı hacizden para alıyor. Onlar büyük yemeye alışmışlar bizim ki ufak geliyor” dedi.  (61saat - Hasan Tuncel)

YORUM EKLE
YORUMLAR
Onur Ağiyenti
Onur Ağiyenti - 1 yıl Önce

Ben Trabzonsporlu bir taraftar olarak, Hacıosmanoğlu gercekten cok gereksiz nefes tuketen bir zat, bu zatın bir dönem Trabzonspor kulübünün başkanliginin yaptığını düşünmek trajik komik bir durum...

murat
murat @Onur Ağiyenti - 1 yıl Önce

trabzon halkına zarar veren gereksiz bir adam spor başka kişiselleştirmek başka

efsane fatih
efsane fatih - 1 yıl Önce

senin gramajın kaç ki koçla aşık atıyorsun birde fetö koçu ele geçirmiş miş koç varken fetönün esamesi okunmuyordu fetö kimki koçu ele geçirecek.

SIRADAKİ HABER