İbrahim Hacıosmanoğlu'nun Ahmet Ağaoğlu'ndan Dileği

Trabzonspor'un eski başkanlarından İbrahim Hacıosmanoğlu, Ahmet Ağaoğlu'nun yeni yönetiminin belli olmasının ardından HaberTS.com'a konuştu.

İbrahim Hacıosmanoğlu'nun Ahmet Ağaoğlu'ndan Dileği

Ahmet Ağaoğlu yeni yönetimini belirledikten sonra kendisine eski başkanlardan İbrahim Hacıosmanoğlu’ndan destek geldi.

İbrahim Hacıosmanoğlu, HaberTS’ye yaptığı açıklamalada “Yeni yönetim Trabzonspor’umuza hayırlı olsun. Başkanımıza başarılar diliyorum. Her türlü desteğimizle arkasındayız. Golfü uçurduğu gibi Trabzonspor’umuzu da uçurmasını diliyoruz.” İfadelerini kullandı.

HaberTS.com - Ali Çil

YORUM EKLE
YORUMLAR
Zekeriya
Zekeriya - 1 yıl Önce

Ibharim Haciosmanogluna yakisan hareket de desklemek olur. Desklemeye devam.

True legend
True legend - 1 yıl Önce

Adamsin ibrahim ethem

Ercan engin
Ercan engin - 1 yıl Önce

Ibrahim baskana trabzon halki dahil bir Allahin kulu destek cikmadi...adam hakli iken haksiz durumlara dustu...bagirdi ceza verdiler bagirmadi ceza verdiler....medya nin ve en basta lig tv sunucularinin yanli tutumlarini hic kimse görmedi gormezden gelin di...tek basina savasti aziz yavsagi yapinca ses etmeyenler ibrahim baskan yapinca yaygara kopardilar...yalama ersunu basimiza bela etmeleri distan mudahale yapamazsak icten yapacak adamimiz olsun diye yalama ersunu kakaladilar bize ..fenere gelince hep kumpas olan olaylar trabzona gelince ancak bunlardan bu beklenir diye yetim hakki yediler haram zikkim olsun...

SIRADAKİ HABER