İhsan Derelioğlu'nun Alanyaspor Maçı Sonrası Açıklaması

İhsan Derelioğlu yeni bir dönem başlıyor dedi ve skandalı açıkladı!

İhsan Derelioğlu'nun Alanyaspor Maçı Sonrası Açıklaması

Trabzonspor Teknik Sorumlusu İhsan Derelioğlu, Aytemiz Alanyaspor ile 1-1 berabere kaldıkları maç sonrası açıklamalarda bulundu.

Maçı değerlendiren İhsan Derelioğlu, "Çok istediğimiz oyunu, planlanmış oyunu oynayamadık. Rakibin durumuna bakınca, 3 haftadır üst üste kaybeden bir takım olarak mücadele memnun etti. Oyun düzenini tutturabilseydik galip gelme şansımız yüksekti. İçinde bulunduğumuz durumdan çıkmak istedik." dedi.

"YENİ BİR DÖNEM BAŞLAYACAK"

"Trabzonspor'da bu maçtan sonra yeni bir dönem başlayacak." diyerek sözlerini sürdüren Derelioğlu, "Bu dönemi takım, camia, kulüp adına umutlu ve güvenli girmek gerekiyorduk. 3 puan alamadık ama umudu, morali önümüzdeki haftalara taşıyacağız. Trabzonspor, bu tip durumlardan çok kolay çıkacak bir camia. Bunu diliyorum." ifadelerini kullandı.

ABDÜLKADİR ÖMÜR'ÜN DURUMU...

Sakatlanarak kenara gelen Abdülkadir Ömür'ün sağlık durumuyla ilgili gelen soruya Trabzonspor'un hocası, "Abdülkadir'e ilk yarı bir darbe geldi. Tedirgindik, iletişim halindeydik. Bir hava topunda darbe aldığı yerde esneme oldu. Değişmesini bekliyorduk ama bu kadar çabuk değil." cevabını verdi.

"HAKEM DEĞİŞİKLİK ARASI MAÇI BAŞLATTI"

İhsan Derelioğlu, "50. dakikada iki değişikliği aynı anda yapacaktık ama hakem nedeniyle iki değişiklik hakkımızı kullandık. Arada maçı başlattı. Tek değişiklik hakkımız kaldı. Bu bizi zorladı." sözleriyle konuşmasını noktaladı.
 

Güncelleme Tarihi: 07 Kasım 2020, 19:00
YORUM EKLE
YORUMLAR
Necmi perekli
Necmi perekli - 6 ay Önce

Baskasini bilemem.Beni yalanlarınızla ve yazdiklarinizlasukuti hayale ugrattiniz. Resimde bize begendirdiklerinizle gönderdiklerini çok farklı , yazıklar olsun size ...bir daha trendyolmu Asla..

Rıdvan Kol
Rıdvan Kol - 6 ay Önce

Ömür le Uğurcan yedekte beklemeli biraz hırs ve oyun taktiği kazanmalı bu gidişle yok olup gidecekler

SIRADAKİ HABER