İki Üzücü Haber

Bu sezon sakatlıklar nedeniyle büyük sıkıntılar yaşayan Trabzonspor iki as futbolcusundan daha oldu

İki Üzücü Haber

Bu sezonki en büyük hedefi olan kupaya çeyrek finalde veda eden Trabzonspor'da, Abdülkadir ömür ve Yusuf Yazıcı’nın sakatlıkları ciddi. İki genç oyuncunun ligdeki Kasımpaşa maçına yetişmeleri zor gözüküyor.

Özellikle Onazi ve Pereira'nın uzun süreli sakatlıkları ve bir çok futbolcunun sakatlık yaşaması sonrasında bu kez iki as oyuncu Yusuf Yazıcı ve Abdülkadir Ömür sakatlıkla boğuşuyor. Abdülkadir Ömür ile Yusuf Yazıcı’nın hafta sonundaki Kasımpaşa mücadelesine yetişmeleri zor gözüküyor.

Göztepe ve kupadaki Ümraniye maçlarında sakatlığından dolayı forma giyemeyen Abdülkadir Ömür’ün topuğundaki ağrılar bir türlü geçmedi. 20 yaşındaki Abdülkadir, kontrol için Almanya’ya gidecek.

Yusuf’un MR’ı çekilecek

Yusuf Yazıcı ise son Ümraniye maçında sakat sakat oynadı. 10. dakikada ayağına darbe alan ancak devam eden Yusuf’un MR’ı çekilecek. 48. dakikada aşil tendonunda ağrı hissettiği için çıkmak zorunda kalan Yusuf’un da Kasımpaşa maçında oynaması çok düşük ihtimal.

Transfer yasağı nedeniyle kadrosu zaten dar olan Ünal Karaman, iki futbolcunun yokluğunda kimlere forma vereceğini kara kara düşünüyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
TUNCAY ŞİŞMAN
TUNCAY ŞİŞMAN - 1 yıl Önce

SİZ ÖYLE SANIN BENCE MUHTEŞEM HABER GÖRÜN KASIMPAŞA MACINDA TAKIMI ŞİŞDİ ÜNAL DA DURDURAMAYACAK

Mustafa Fındık
Mustafa Fındık - 1 yıl Önce

Derhal sağlık ekibi ve kondisyoner gönderilmei

SIRADAKİ HABER