İngiliz Taraftarların Sörloth Tepkisi

İngiliz taraftarlar Sörloth için Hudson'a tepki gösterirken medyada da dikkat çeken yorumlar yer aldı

İngiliz Taraftarların Sörloth Tepkisi

Trabzonspor’un golcüsü Alexander Sörloth’un 22 gole katkı yapması sonrası kiralık geldiği kulüp Crystal Palace’ın taraftarları kulüplerine sert tepki gösterdi.

Footbalfancast'te yer alan haberde; Sörloth’un 22 gole direkt katkısı ile Trabzonspor’un zirveye oturduğuna vurgu yapılarak Crystal Palace’ın ise bu durum karşısında utanç içinde olduğunu yazdı. İngiliz ekibinin ligde toplam 23 gol kaydettiği belirtilirken teknik direktör Roy Hodson’un Sörloth’u göndererek büyük hata yaptığı belirtildi.

Ayrıca haberde “en aşağılayıcı” olan durumun Crystal Palace’ın golcü futbolcuyu 9 Milyon Euro’ya kadrosuna katmasına rağmen Trabzonspor’un Sörloth’u yalnızca 6 Milyon Euro karşılığında satın alma opsiyonuna sahip olması olduğu yazıldı.

Haberde ayrıca İngiliz taraftarların Twitter’daki yorumlarına yer verilirken teknik direktör Hudson yerden yere vuruldu ve Sörloth’a övgü yağdırıldı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
AZİZ ÇEBİ
AZİZ ÇEBİ - 1 yıl Önce

O BİZİM UŞAGIMIZ ONU ARTIK KARADENİZDEN KOPARMAK ZOR.O TRABZONUN EKMEĞİNİNİ YEDİ AMA HAKKINI VERMEK LAZIM SÖRLÖTH ADAM GİBİ ADAMONU TABZONSPOR TARAFTARI ÇOK SEVİYOR.ODA TRABZONUBU SENE O SENE ŞAMPİYON TRABZONSPOR.......

SIRADAKİ HABER