İsmail Koç'tan Ahmet Ağaoğlu'na Tam Destek

Trabzon'un yetiştirdiği değerli insanı İsmail Koç, HaberTS.com'a konuştu.

İsmail Koç'tan Ahmet Ağaoğlu'na Tam Destek

Trabzonlu değerli iş insanlarından İsmail Koç yeni sezon öncesinde Trabzonspor yönetimine tam destek verdiğini açıklarken, gençlere yapılan yatırımın da altını çizdi.

İsmail Koç,”Öncelikle Trabzonspor kulübü başkanı ve yönetimine teşekkür ediyoruz. Trabzonspor’umuz için çok güzel işler yapıyorlar. Bizi seyirci olarak çok heyecanlandırıyorlar. Gençlere yatırım yapmaya lütfen devam etsinler. Bu iş Trabzonspor’a ilerde çok büyük fayda edecektir.” Dedi.

Trabzonspor’un kadrosuna takviye edilen genç isimlerden de umutlu olduğunu dile getiren İsmail Koç şu ifadeleri kullandı;

“Hazırlık maçlarından seyrettiğim kadarıyla, çok iyi transferler gözlüyoruz. İyi oynayacaklarına inanıyorum. Transferlerin iyi olmasından ziyade takımdaki birlik beraberliğin devam etmesi çok önemli bir şey ona çok dikkat edilmesi gerekiyor. Huzurun hiç bozulmaması lazım. Eğer bu huzur bozulmazsa, Allah nasip ederse Ünal hocamızla beraber iyi yerlere geleceğimize inanıyorum.”

YORUM EKLE
YORUMLAR
Trabzon
Trabzon - 6 ay Önce

Neyini destekleyelim yönetimin. Hazır forvet ve stoperleri elinde tutamayıp çok önem verdiği Avrupa kupalarina forvetsiz ve aylarca peşinden koştuğu campi gibi bir stoperle bizi katılmak zorunda birakanlari neden desteleyelim

SIRADAKİ HABER