İsmail Türüt'ün Hıncal Uluç'a Flaş Tepkisi

Trabzonsporlu sanatçı İsmail Türüt, HaberTS'ye konuştu.

İsmail Türüt'ün Hıncal Uluç'a Flaş Tepkisi

Hıncal Uluç’un Trabzonspor ile alakalı olarak saçma sapan sözlerine dünyanın her yerinden büyük tepkiler gelirken, dünyada konserler veren ve Türkiye’nin her yerini gezen Trabzonsporlu sanatçı İsmail Türüt’ün de tepkisini çekti.

HaberTS İstanbul Sorumlusu Ömer Karakaş’ın Hıncal Uluç ile alakalı olarak sorusuna cevap veren İsmail Türüt,” Hıncal bey kaç yaşında? Bunamış adam. Biraz normal karşılamak lazım. Eğer ki Trabzonspor düşmanlığı yapmıyorsa belli ki akli melekelerinde ufak ufak eksilmeler vardır. Ayıp ediyor yani. Hiç kusura bakmasın. Bence bir doktora gitmesi lazım. Bunu tavsiye ederim acil. 3 büyük tabusunu Türkiye’de tek yıkan takımdır Trabzonspor. Anadolu efsanesi. Bunu inkar etmek ya düşmanlıktır. Ya da dediğim gibi 80 yaşında bir insanda eksiklikler olabilir. Onun için biraz tedaviye ihtiyacı var diye düşünüyorum. Dünyada Türk’ün Türk’ten başka dostu yoktur. Ama Türkiye’de de Karadenizlinin de Karadenizliden başka çok dostu olduğunu düşünmüyorum. Bu oyunlar, bu entrikalar… Trabzonspor şimdi çok iyi bir durumda. Allah’ın izniyle bu sene o senedir dedik. İnşallah şampiyon da olacak. Böyle bilinçli kampanyalar, şimdi isim vermeyeyim başka başka yazarlardan da farklı şeyler duyuyorum üzülüyorum. Bir Trabzonspor gerçeği var. Burada bizim yöneticiler, sayın başkandan başlayarak bizimkiler bu oyunlara düşmemesi lazım. Algı çalışması var. Bunlar ülkemiz için de yapılıyor. Siyasette de yapılıyor. Ben böyle bir şey hissediyorum. Hislerimde de çok yanılmam. Trabzonspor’un önünü kesme, Trabzonspor’a kumpaslar kuranların hazmedemeyenlerin olduğunu düşünüyorum. İstanbul medyasının ya aklından zoru var. Ya da kasıtlı yapıyorsunuz. Yani siz isteseniz de istemeseniz de Trabzonspor 4 büyüktür ve 4 büyüğünde en büyüğüdür. Başka bir diyeceğim de yoktur. Bunu ister istemez, seve seve kabul edeceksiniz.” İfadelerini kullandı.

Videoyu izlemek için tıklayın

YORUM EKLE
YORUMLAR
Oğuz
Oğuz - 1 hafta Önce

Üç büyükler yoktur üç büyütülmüşler vardır Tek büyük vardır Trabzonspordur.

Mustafa Yılmaz
Mustafa Yılmaz - 1 hafta Önce

Dünyada Türk olmak gibidir, Türkiye’de Trabzonsporlu olmak.
Bizler bunun bilincindeyiz ..

Rizeli TS 53
Rizeli TS 53 - 7 gün Önce

Adamsın

Samsunlu Murat
Samsunlu Murat - 7 gün Önce

Bunamış manyak işte göremmiyo kafasına vurmuş

Nurullah karakoc
Nurullah karakoc - 7 gün Önce

Doktor Hıncal Uluç u kendi haline bıraktı artık yaşının ağırlığını kaldıracak güçte değildir onun için ne derse desin hehe deyin geçin bu topraklar ne Hıncal lar gördü

İsmet kara
İsmet kara - 6 gün Önce

Uy sana gurban alayım...

SIRADAKİ HABER