İstanbul Trabzonsporlular Derneği'nden Anlamlı Organiźasyon

Merkez binası Arnavutköy'de bulunan İstanbul Trabzonsporlular Derneği bugün Kızılay ile ortaklaşa düzenledikleri kan bağışı ile birçok kişiye belkide hayat verdiler.

İstanbul Trabzonsporlular Derneği'nden Anlamlı Organiźasyon

Sosyal sorumluluk projeĺeri ile ön plana çıkmaya başlayan İstanbul Trabzonsporlular Derneği Başkanı Hüseyin Öztürk “biz bu derneği kurarken tabela derneği olmayacağız sözü ile kurduk derken bugünkü kan bağışımıza İstanbul'un birçok ilçesinden katılım oldu” diyerek herkese teşekkür etti.

Kan bağışı kampanyasına siyasetten spora stklardan sanat dünyasındanda birçok kişiyi ağırladı. Dünya Boks Şampiyonu Selçuk Aydın, Milliyet Gazetesi Yazarı Aksal Yavuz, Tek Rumeli Tv Program Yapımcısı Ömer Karakaş, Köksal Purtuloğlu, Köksal Bayraktar, Yasin Kaya ve camiadan birçok kişi katıldı. Iyi Parti Arnavutköy İlçe Yönetimi, Yeniden Refah Partisi İlçe Yönetimide bu anlamlı günde Trabzonsporluları yalnız bırakmadı.

Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı abisinin rahatsızlığından dolayı katılamadığını telefonla bildirerek İstanbul Trabzonsporlular Derneğinin Bu Anlamlı projesini tebrik ederek kutladı.

Kızılay ile ortaklaşa düzenlenen Kan Bağışı Etkinliğinde 161 Ünite Kan Alınarak büyük destek verildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER