İşte Abdullah Avcı'nın Detayları

Trabzonspor yönetimi, Abdullah Avcı ile bugün İstanbul’da son görüşmeyi yapacak. Yayıncı kuruluşta dünkü programa çıkmayan tecrübeli hoca ile 3 yıllık anlaşma yapılacak.

TRABZONSPOR 26.10.2020, 08:15
İşte Abdullah Avcı'nın Detayları

Trabzonspor''da Başakşehir ve Fenerbahçe yenilgileri, Eddie Newton'u hedef tahtasına koydu. Başakşehir mağlubiyeti sonrası İstanbul'da bir toplantı yapan ve hoca değişikliğini masaya yatıran başkan Ahmet Ağaoğlu, asbaşkan Mehmet Yiğit Alp ve başkan yardımcısı Ertuğrul Doğan, Abdullah Avcı isminde karar kılmıştı. Salı günü Avcı'nın yaptığı mini sunumun ardından Trabzon'a giden ve Newton ile devam etme düşüncesinde olan başkan Ağaoğlu da Fenerbahçe maçı sonrası kararını değiştirdi.

BU SEZON İÇİN 7 MİLYON TL
Newton ile yolları ayırmayı düşünen bordo-mavili yönetim, Avcı'yı yarın açıklayabilir. Anlaşmanın 3 yıllık olacağı ve Avcı'nın bu sezon için 7 milyon TL alacağı öğrenildi. Bu yayıncı kuruluşta yorumcu olan Abdulah Avcı, dün akşamki karşılaşma sonrasında etik olmayacağı gerekçesiyle yayına katılmadı. Öte yandan yönetim içerisinde bir grubun İstanbulspor'u çalıştıran Fatih Tekke'yi gündeme getirdiği öğrenildi. Fakat Abdullah Avcı ismi bordo-mavili camiada ağırlık kazanınca Tekke'den vazgeçildi..

Yorumlar (7)
Zekeriya 2 yıl önce
InşaAllah Fatih Tekke en hayırlı zamanda takımın başında olur. Yoksa bizim medya Newton a gösterdiği sabrın yarısını ona göstermez.
Hüdaverdi BALLI 2 yıl önce
Abdullah AVCI dan Trabzonun yarasına merhem olmaz. Efsane kadroda bulunan Ogün, Abdullah, Hami, Orhan,Fatih TEKKE, Gökdeniz, Yattara ve diğerleri nerelerde. Bu sezon TS için öldü. Yeni getireceğiniz teknik direktör kim olursa olsun bu yapılan transferleri kabul etmeyecektir. 3 aylık Teknik direktörü bırakın yönetimle gelsin yönetimle gitsin teknik direktörler. Sakın ola ki Serkan ASAN da suçlanmasın. Onlar bu takımın en az Afobe si kadar değerli oyuncularıdır.
Kendi değerlerimize sahip çıkalım. Transferleri zamanında yapalım.Lig başladıktan sonra yapılan transferlerle bu kadar olur.
A c 2 yıl önce
Abdullah avcının ne başarısı var ts Ersun Yanal gibi batırır gider
Kalender 2 yıl önce
Avcıyı istemiyoruz. / milyon çok fazla değil mi? Futbolcu alırken nerde ucuz var ararken Avcıya bukadar cömertlik niye? Bir antrenörün takıma katkısı nedir ki? % 15.
ÖMER ikinci 2 yıl önce
Bu asla olmaz!!!!!!!!
True Legend 2 yıl önce
A&akoğlu böylelikle kendi sonunu hazirlamiş olur
Ali KIRKBİR 2 yıl önce
bu adamı bu takımın başına getirmeyi düşünmek, büyük ihanet olur.şimdi gelip takımı beğenmez, eskileri gönderip yenilerini ister. buda takıma çok büyük yük külfet olur. takımı yine büyük borca sokar.