İşte Koita'nın Son Durumu

Trabzonspor Süper Lig'in 12. haftasında oynanacak Beşiktaş maçı hazırlıkları bugün 13.30'da Teknik Direktör Abdullah Avcı yönetiminde Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde yapılan antrenmanla tamamladı.

TRABZONSPOR 05.11.2021, 16:11
İşte Koita'nın Son Durumu

Trabzonspor Süper Lig'in 12. haftasında oynanacak Beşiktaş maçı hazırlıkları bugün 13.30'da Teknik Direktör Abdullah Avcı yönetiminde Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde yapılan antrenmanla tamamladı.  Gerçekleşen antrenmana Cornelius'un katılması teknik heyeti sevindirirken sakatlıkları devam eden Bruno Peres, Gervinho, Koita ve kart cezalısı Edgar antrenmanda yer almadı. 

KOİTA KAMP KADROSUNA DAHİL EDİLMEDİ

Öte yandan antrenmana çıkmayan ve kamp kadrosuna da dahil edilmeyen Koita'nın henüz hazır olmadığı ve performansının yeterli seviyede olmadığı için kadroya dahil edilmediği belirtildi.

Yorumlar (5)
Kürtünlü 1 ay önce
Adam sakatlığın geçirmeye gelmiş bu nasıl futbolcu
Kamacı 1 ay önce
Ne zaman oynayacak bu adam? Satın gitsin bundan bize fayda yok
Abdullah kamalı 1 ay önce
Bu sezonun en büyük hatası koita ve
Köybaşı
Kemal Gülay 1 ay önce
Aman bi an önce kurtulun şu adamdan
yunus 1 ay önce
bu koitayi kim trabzona kaptirdiysa hesap vermeli , ayni sekilde ismail i de..birde yunus malli isi var madem bu kadar kotuydu niye transfer ettiniz. trabzonsporun borcu 1.5 milyar lira bu para butun trabzonu is anlaminda ihya eder .bu nasil bir salakliktir .