banner728

İşte Yanal'a Ödenecek Rakam

TFF Tahkim Kurulu, Trabzonspor ile yollarını ayıran Ersun Yanal'ın 1,3 milyon euroluk tazminatını onadı.

İşte Yanal'a Ödenecek Rakam

Trabzonspor'a FIFA'dan gelen şok haberin ardından 2. bir şok da Tahkim Kurulu'ndan geldi. Kurul, daha önce Uyuşmazlık Çözüm Kurulu'nun Trabzonspor aleyhine vermiş olduğu kararı onadı. 

Fesih tarihine kadar, bordo-mavili kulüpten 230 bin euro gecikmiş alacağı bulunan Ersun Yanal'ın, görevinin haksız feshedildiğine karşılık UÇK'ya açtığı dava sonunda, bordo-mavili kulüp Ersun Yanal'a toplam 1,3 milyon euro tazminat ödemeye mahkum edildi. 

UÇK'nın bordo-mavili kulüp aleyhine vermiş olduğu karar, Tahkim Kurulu'nun onamasıyla kesinleşmiş oldu. (Sporx) 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ersin
Ersin - 7 ay Önce

Tahkime suan ben gitsem trabzonspordan 1 milyon alitim yanal onlarin zaten kopegi tff de adam gibi biri yokki vursun masaga ne biya tahkime giden haksizda olsa bos geri donmiyo

Cahit sağır
Cahit sağır - 7 ay Önce

Taff tahkim kurulu iki tarafı anlaşmaya çalışmayarak kulüpleri batırma peşinde.. ERSUN DENILEN GONDERILDIGINDE KULÜP YETKILILERI SÖZLEŞMEDE TAZMINAT MADDESI YÖK DEMISLERDI....YUH,YUUH,YUUUUH,,Yaziklar olsun ki,kulubu yanlis transferlerle batirttiginiz Ersuna ödül verirmiş oldunuz.

ahmet
ahmet - 7 ay Önce

haram olsun ersun ne yaptinki birde ustune para aliyon

Fatih
Fatih - 7 ay Önce

Cebinden verecek usta capsizi bunun aykutun ozerin paralarini oyle yagma yok

Mustafa
Mustafa - 7 ay Önce

Ersun Yanal kesinlikle Trabzona birşey vermek için gelmeyip kovulacağını bilerek tazminat için gelmiş bir haramyedidir malesef.

SIRADAKİ HABER