İstifanın Perde Arkası!

TFF Başkanvekili İbrahim Usta başkan Demirören’i aradı, MHK’nın istifasını istedi ve Trabzonsporlulara şu sözleri söyledi; "ya kellemi vereceğim ya kelle alacağım'

İstifanın Perde Arkası!

BIÇAK  KEMİĞE DAYANDI

Bu sezon başında uygulanmaya başlanan VAR sistemine rağmen maçlarda yaşanan hakem hatalarının devam etmesi tepkileri çoğalttı.
Son olarak Kayserispor Fenerbahçe maçının hakemi Alper Ulusoy ve Galatasaray Trabzonspor maçının hakemi Ümit Öztürk’ün performansı sonrası iki ekibin taraftarları ve yöneticileri, MHK Başkanı Yusuf Namoğlu’nu eleştiri yağmuruna tuttu. Dün MHK Başkanı Yusuf Namoğlu, TFF Başkanı Yıldırım Demirören’e istiasını verdi. TFF yönetim kurulu istifayı kabul etti ve MHK’de Yusuf Namoğlu dönemi sona erdi.

USTA İLE ÖZDEMİR BİTİRDİ

Namoğlu’nun istifasının perde arkasında ise inanılmaz gelişmeler yaşandı. Trabzonspor’un İstanbul’da katledilmesinin ardından TFF Başkan vekili Trabzonlu İbrahim Usta önce Nihat Özdemir’i aradı ve Namoğlu’nun istifasının istenmesi konusunda tam desteğini aldı. Ardından ise TFF Başkanı Yıldırım Demirören’i aradı ve Demirören’e MHK yüzünden TFF’nin yıprandığını ve “Başkanım fedakarlıklarımıza, fedakarlıklarıma yazık oluyor” dedi ve Trabzonsporlulara “ya kellemi vereceğim ya kelle alacağım” mesajı ulaştırdı.

SIRA ÖZTÜRK’TE 

Usta’nın Demirören’e söylediği sözerlerle Demirören “İbrahim tamam istifayı alalım da kimi getirelim” mesajını verdi. Usta ise “bunu görevden al da kimi getirirsen getir” dedi. Trabzon basınına da “bekleyin sabredin” sözlerini kullandı. Demirören dün akşam düşmeye basarak Namoğlu’nun istifasını istedi. Namoğlu istifasını önce sözlü verdi. MHK Başkanlığı için Mustafa Çulcu, Sabri Çelik ve Bünyamin Gezer’in adı geçiyor. Bu arada Bordo Maviler hakem Ümit Öztürk’ün de düdüğünü asması bekleniyor. - TAKA


YORUM EKLE
YORUMLAR
Tekin61
Tekin61 - 9 ay Önce

Bu ne rezalet!Nihat Özdemir e ve Tüp kafaya mı ihtiyacimiz var. Şikecilerden mi medet umacagiz. Kaldı ki bunların çapı zaten yetmez kelle almaya. Plan plan plan.Rezil TFF rezil siyaset.

yorum
yorum - 9 ay Önce

koca kafa da defolsun

Kobra
Kobra - 9 ay Önce

Tff istifa batırdįnız futbolu defolun sizi şikeciler.

Erol
Erol - 9 ay Önce

Bünyamin mi? aman ha...geçmişi yakmıştır hep Trabzonsporu
En doğru karar Mustafa Çulcu Olur.

SIRADAKİ HABER