İzinsiz Şehirden Ayrılmıştı! Yeni Gelişme Var

Trabzonsporlu futbolcu geçtiğimiz günlerde Trabzon'dan izinsiz ayrılmıştı... Yeni gelişme yaşandı

İzinsiz Şehirden Ayrılmıştı! Yeni Gelişme Var

61 Saat'ten Hasan Tüncel'in haberine göre; Trabzonspor’da daha önce şehirden izinsiz olarak ayrılan Diabate hakkında noter tespiti tutulmaya başlatılmıştı.

Bir süre idmanlara katılmayan oyuncu önceki gün Trabzon’a gelerek çalışmalarına yeniden başladı.

Aradan geçen zaman zarfında kendisine takım bulamayan ve psikolojik olarak zor günler geçiren Diabate’nin Süper Lig’den 2 yurt dışından da 1 takım ile temas halinde olduğu öğrenildi.

Trabzonspor Kulübü ile 3 yıllık sözleşmesi bulunan Malili futbolcu  için gelecek olan kiralık teklifleri de değerlendiremeye alacağı gelen bilgiler arasında.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Bordomavim
Bordomavim - 3 hafta Önce

Bu topçu arkadaşın kumaşı çok iyi aslında. Biraz sabır gösterilse hem onun hem takım için hayırlı olacak. Avcı hocanın elinde zirve yapacağı da muhakkak.

Hicazkar61
Hicazkar61 - 3 hafta Önce

Yahu benim anlamadığım bu adam bu kadar kötü ise neden alındı ki doğru dürüst şans verilmeden ne çabuk harcıyoruz, hakeza diabate oynadığı maçlarda takım hep eksikti yanında oynadığı oyuncu da etkiler oyuncuyu ne bileyim gününde olmaz, gün geliyor wakaeme bile bocalıyor bir iki maç ile oyuncu göklere çıkarılmaz, yerin dibine de sokulmaz, başka durumlar varsa bilemem ama bu takımda performansa dayalı oluyorsa bu işler bir sürü futbolcu harcıyoruz bozuk para gibi bu nasıl iştir. Son Bi kaç sezonda alınıp yollanan oyunculara bakılsa futbolcu mezarlığına dönmüşüz ne oluyoruz yani?

SIRADAKİ HABER