banner728

Kamiloğlu Kongre Kararını Yorumladı

Kongre kararını doğru bulurken, ince mesaj verdi

Kamiloğlu Kongre Kararını Yorumladı

Trabzonsporlu iş adamı ve Trabzonspor kongre üyesi Uğur Kamiloğlu kongre sürecini yorumlarken dikkat çeken tespitlerde bulundu.

Trabzonspor'da kongre kararı alan yönetim hakkında konuşan Kamiloğlu,"Muharrem Usta, seçimi kazanacağı değil de Trabzonspor'u yöneteceği yönetimle seçilmiş olsaydı hastanesinde gösterdiği başarıyı gösterebilirdi.Fakat maalesef Trabzon'da 9 puan önde giden yönetimi değiştirebilecek bir güç var. Bu güce karşı mücadele etmekte maalesef zor. Kongre kararı isabetli oldu. Eğer başkan dediği gibi, kulübe katkı yaparak bırakırsa Trabzonspor adına çok iyi olur. Nuri Albayrak döneminden beri hızla borcu büyüyen bir Trabzonspor var. Bu durum da, tek bir kişinin üstesinden gelebileceği durum değil. Seçilen başkanın kim olduğuna bakmadan etrafında kenetlenilirse, maddi sorunun üstesinden genilebilir. Maalesef Muharrem Usta'nın etrafında tıpkı önceden olduğu gibi kenetlemedik. Usta ne kadar hatalıysa, onun çevresinde Trabzonspor için birleşmeyenler de hatalıdır." Dedi.

Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2018, 19:43
YORUM EKLE
YORUMLAR
Trabzonsporlu
Trabzonsporlu - 7 ay Önce

Bu insanların hiçbirisi Trabzonsporu sevmiyorlar. Sadece kendilerini ve çıkarlarını düşünüyorlar. Trabzonsporu sevseler hiçbir şeyi düşünmeden bir araya gelirler ve Trabzonsporu en iyi seviyeye çıkartırlar. Trabzonsporu sadece taraftarı seviyor.

SIRADAKİ HABER