Karaman'dan Abdulkadir Tepkisi

Trabzonspor teknik direktörü Ünal Karaman basın toplantısı düzenledi.

Karaman'dan Abdulkadir Tepkisi

Trabzonspor teknik direktörü Ünal Karaman bugün düzenlediği basın toplantısında gündeme dair açıklamalar yaptı.

Abdulkadir Parmak’ı Kasımpaşa maçında oyundan çıkarmasının ardından gelen eleştirilere yanıt verdi. Gitmek isteyen bir oyuncuyu takıma kazandırdığı için teşekkür edilmesi gerekirken eleştirildiğini söyleyen Karaman “Biz sezon başından itibaren genele baktığınızda 25 civarında oyuncuyu çalışmışız. Ben hayatımda mazeretlere sığınan bir insan olmadım. Sorun açık eden bir insan olmadım. Sorun çözmeye çalıştım. Yetersizliğimizi ifade ediyorum. Oyuncularımızın üzerine güvensizlik addedecek bir şey olmasın. Sezon başında Samsunspor’a transfer olmak için araya adam koyan Abdülkadir Parmak’ı çıkardığım için eleştiriyorsanız doğrudur. Benim oyuncum aslan parçasıdır. Bunun içinde kontenjan oyuncularda var. Hepsine teşekkür ediyorum. Biz onlara güveniyoruz. Ama bir taraftan da mayalanması lazım. Ben sizin gibi bakamam. Hepsi benim için bir değer. Her şeye rağmen ben kupayı alacağımızı ümit ediyordum. Ama olmadı Çok üzgünüm. Ama arkadaşlar bunlar insan. Oyuncular birinden çıkmadan diğerini yüklemeye çalışıyorsunuz. Bugünün şartları bunu gerektiriyor.“ ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2019, 13:40

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ömer Kar
Ömer Kar - 6 ay Önce

Böyle iyi bir oyuncuyu kadroya almazsan gider tabi hataniza.bide teşekkür bekliyorsunuz tabu milyon dolarlar verip dandik oyuncular alamadiniz 3 maçtır adamı oyundan çıkardın yerini degistirdin 9 puan kaybettik hatani.kabul.et

Guven
Guven - 6 ay Önce

UNAL HOCA ABDULKADİRİ NİYE ÇIKARDIĞININ AÇIKLAMASI BUMU???

Zekeriya
Zekeriya - 6 ay Önce

Ünal hocayi ve yönetimi rahat biraksin herkes. Takim cok iyi cok gol atiyoruz sadece defenzif eksiklerimiz var onlarda düzelecek, zamana ihtiyac var. Bakin yillardir tek bir forvetle zor oynayan bir takimken 3 forvet var sahada. Bu takim gelecegin sampiyon olacak takimdan omurgasi olacak. En cokm da Trabzonspru yazanlara kiziyorum. Allah askina maclarin nasil gittigini bilmiyormus gibi hala elestiri yapiyorlar. basakseheir galata bu sene yetmez mi aciklamak icin. Onlar calinmasaydi simdi kimse cenesini bile acamazdi, degil mi? Sussun herkes ve sabir etsin.

SIRADAKİ HABER