Karaman'dan Maç Sonu Açıklamaları

Trabzonspor Teknik Direktörü Ünal Karaman Alanyaspor maçı sonrasında açıklamalarda bulundu.

Karaman'dan Maç Sonu Açıklamaları

Karaman, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, mücadele etmeleri gereken bir müsabaka oynadıklarını belirterek, "Oyunun başları diyebileceğimiz bir dönemde bir oyuncumuzun atılması bizim işimizi biraz daha zorlaştırdı. Ama 11'e 11 oynasaydık da mücadele edecektik. 1 kişi eksik kalmamıza rağmen arkadnaşlar üst düzey mücadele gösterdiler ve onun karşılığında 3 puan aldılar. hepsine ayrı yarı tşk ediyorum. en çok ihtiyaç duyduğumuz yerde taraftarımızın devereye girmesi takımın motivasyonuna katkısı nedeniyle onlara teşekkür ediyorum. Camiamıza hayırlı olsun’’ ifadelerini kullandı.

HAKEM KARARINA ‘YANLIŞ’ DEDİ

Hakemin performansına yönelik olarak ise Karaman “Geçen haftada farklı şeyler söylemedim. Bizlerin de yorumu var elbette. Parmak'ın pozisyonuna devrede baktık. Bana göre pozisyonda topa vuruyor. O pozisyonun devamında o ayağı öyle ortamda koyacağı farklı bir yer olmaz. Yan açıyla geliyor. Takdir hakkını o şekilde kullandı. Spor kamuoyu gerekli şeyleri tartışacaktır. O konu içine beni olayların içine sokmazsanız çok memnun olurum’’ dedi.

‘İKİNCİ PENALTIYI KULLANMAK İSTEDİ'

Hosseini’nin kaçırdığı ikinci penaltı ile ilgili ise Karaman ''İlk penaltıyı attı iyi de bir penaltı attı. Devamında bizim de fikrimiz vardı. Oyuncu iyi hissettiğini ve kullanmak istediğini söyledi. Biz de ona saygı duyduk. Sorguya çekecekseniz bizi çekin. Kararını veren biziz’’ şeklinde konuştu.

‘OYUNCULARIMIN MÜCADELESİNİ YOK SAYAMAM'

''Kendi yorumunu yaptı. Spor anlayışına uymaz. Mağlup olduğumuz birçok müsabakada bütün istatistikleri önüne koyarız. Şu anda onları koyacak ihtiyacımız yok. Oyuncularımın vermiş olduğu mücadeleyi yok sayamam. Mükemmel bir pozisyon gösterdiler. Az pozisyon olabilir bu sezon geçene tek kale yaptığımız takımları 3 puan vererek gönderdik. Bulduğumuz çok . Bize gerekli olan buydu. Parmak'ın erken atılıp oyun dışı kalmasının etkisi onların enerjilerine yüklenerek duruş gösterdiler. Kazandık''

YORUM EKLE
YORUMLAR
bolukbas
bolukbas - 11 ay Önce

çok bilmişler doldu yine haberin altına.

Kamali
Kamali - 11 ay Önce

Hangi kanun penaltıcın varsa atar.muric nasıl attı. Fenerde zafer bir maçta 4 penaltı attı. Eleştiri mantıklı olmalı

The King
The King - 11 ay Önce

Ünal Hoca, bir maçta iki penaltı üst üste aynı futbolcuya attırılmaz. Bu yazılı olmayan bir kanundur. Ama maalesef yine yanlış karar. Bu şekilde bir maç kırk yılda bir kazanılır...

Ömer
Ömer - 11 ay Önce

Hocam oynattığını oyundan memnunmuşun kaç gol pozisyonu verdin gol olsaydı ne diyecektin hocam şansa gidiyoruz.

Ömer
Ömer - 11 ay Önce

Hocam müdafaa hiç yok.savunma yapamıyoruz.kaç gol Uğurcan çıkardı.maçı tekrar izle sorunları çöz.

Ali cansız
Ali cansız - 11 ay Önce

Sizi kimse hesaba çekmez hocam; çünkü siz adam gibi adamınız. Biz sizi çok uzun süre istiyoruz inşAllah.

SIRADAKİ HABER