Karaman'dan Transfer Açıklaması

Trabzonspor’un UEFA Avrupa Ligi’nde kendi evinde ağırlayacağı Getafe maçı öncesi teknik direktör Ünal Karaman basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Karaman'dan Transfer Açıklaması

Trabzonspor’un UEFA Avrupa Ligi’nde kendi evinde ağırlayacağı Getafe maçı öncesi teknik direktör Ünal Karaman basın mensuplarıyla bir araya geldi. Sakatlıkların takım üzerindeki etkisi ve devre arası transferiyle ilgili açıklamalarda bulunan Karaman, ''Biz yaptığımız antrenmanları, oyuncumuza bir şey katmak için yapıyoruz. Oyuncularımıza söz olsun diye antrenman yaptırmıyoruz. Sakatlıkların önüne bazen geçemiyoruz, bu sıkıntıları yaşamamız gerekiyormuş. Bu sıkıntıları yaşamamak için devre arasında transferler ile çözebiliriz, gençlerimizi bu sisteme sokacak bir mekanizmamız var. Yabancı oyuncu transferlerinde giden para bizim paramız, ülkemizin parası, transferleri yaptığımızda bunları da düşünerek yapıyoruz. Bizim için her maç final, ayaklarımız yere basmalı. Benim oyuncularım aslan gibi çaba sarfediyorlar’’ dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
cevher doğanay
cevher doğanay - 9 ay Önce

boş ver HOCA futbol siyasete alet olmuş zaten belli ki. adam çıkıyor trabzonluya size dini biz öğrettik diyor AKP Lİ başkan ya siz yokken din vardi. bu kadar salak başkan görmedik. TRABZONLULAR NE DEDİ ACABA NEDEN BU KADAR KORKUYORLAR.

cevher doğanay
cevher doğanay - 9 ay Önce

boş ver HOCA futbol siyasete alet olmuş zaten belli ki. adam çıkıyor trabzonluya size dini biz öğrettik diyor AKP Lİ başkan ya siz yokken din vardi. bu kadar salak başkan görmedik. TRABZONLULAR NE DEDİ ACABA NEDEN BU KADAR KORKUYORLAR.YA SEN KİMSİN MANYAK

SIRADAKİ HABER