Karaman'ın Teşekkür Mesajı

Geçtiğimiz gün annesini kaybeden ve son yolculuğuna uğurlayan Trabzonspor Teknik Direktörü Ünal Karaman, kendisine destek olan herkese yayınladığı mesajı ile teşekkür etti.

Karaman'ın Teşekkür Mesajı

Ölümün kimseye uzak olmadığını belirtyerek söze başlayan Karaman, "Acımıza ortak olan tüm ağabeylerime, kardeşlerime ve dostlarıma Karaman ailesi adına teşekkürlerimi sunarım." söyleri ile teşekkür etti.

Karaman yayınladığı mesajda "Ölüm, hiç kimseye uzak değil. Hepsi ani ve hepsine hazırlıksızız. Biz de yüce Allah’ın takdiriyle bu acıyı aniden yanı başımızda hissettik ve baş tacımız, annemizi ebediyete uğurladık. Acımızı paylaşan dostlarımız sayesinde bu zorlu günlerde dayanma gücü ve sabır bulduk.

Allah herkesten razı olsun!

Bu vesileyle; Annem Şefika Karaman’ı ahirete uğurlamanın verdiği tarifsiz acıyı gerek arayarak ve mesaj atarak gerekse cenazemize iştirak ederek hafifleten tüm can yoldaşlarım ile ülkemizden, yurt dışından, siyaset, iş ve spor camiasından taziyelerini sunarak, acımıza ortak olan tüm ağabeylerime, kardeşlerime ve dostlarıma Karaman ailesi adına teşekkürlerimi sunarım" ifadelerini kullandı


YORUM EKLE
YORUMLAR
Ö.fikri uz
Ö.fikri uz - 12 ay Önce

Annemize Allahtan rahmet kederli ailesine sabır diliyorum

SIRADAKİ HABER