Kasımpaşa Mağlubiyeti Sonrası Newton'un Sözleri

Bordo - Mavililer öne geçtiği karşılaşmayı kaybetti. Maçın ardından konuşan Trabzonspor teknik direktörü Eddie Newton açıklamalarda bulundu!

Kasımpaşa Mağlubiyeti Sonrası Newton'un Sözleri

Trabzonspor, Süper Lig'in 7. haftasında cuma günü sahasında Kasımpaşa'yı konuk etti. Bordo - Mavililer öne geçtiği karşılaşmayı kaybetti. Maçın ardından konuşan Trabzonspor teknik direktörü Eddie Newton, “Hatalar, aslında bu kadar basit söylemesi. Topun hakimiyetini bu kadar kolay kaybederseniz, cezasını görürsünüz. 4 büyük hata yaptık. Bunun karşılığında goller yedik. Aslında bu kadar basit. Bu tür hatalar yapamazsınız, yaparsanız cezasını çekerseniz” dedi. Trabzonspor’un geçen sezon ile kıyaslandığında kendisini başarısız olarak buluyor mu sorusuna Newton, “Aslında başarıdan kastımız sezonun sonunda değerlendirilir. Başarı veya başırı olduğu değerlendirilir. Geçen sezona baktığınızda sezonun sonunda değerlendirilir. Şu an sezonun başındayız. Başarı veya başarısızlıktan bahsetmek için sezon sonunu beklemek gerekir, henüz sezonun başı” dedi.
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ruh
Ruh - 1 ay Önce

Geçen sezon bizi Sampiyonlugumuzdan ettiler, bu sezon küme düsürme politikasi basladi. Baskani destekleyenleri serre kadar anlamiyom!

Ghost61
Ghost61 - 1 ay Önce

Geçen sezon bizi Sampiyonlugumuzdan ettiler, bu sezon bizi küme düsürme politikasi basladi.. Baskani desteklemeye devam edin siz...!

yilmaz Topal
yilmaz Topal - 1 ay Önce

Hala sunu konusturuyor musunuz

Cevdet
Cevdet - 1 ay Önce

Sezon sonu mu? Güldüm bre...sezon sonu bu gidişle alt lig...

Mustafa
Mustafa - 1 ay Önce

Senden 1. Adam olmaz edi maç 3-2 ön libero çıkarıp forvet alıyorsun top tutacak adam lazım sana ayıp ya 3-1 den maç ver çık birde konuş senin tek söyleyeceğin söz ben bu işi beceremedim bilen birini getirin demek ligin sonunu beklesek ne değişir.

İLKER Atasever
İLKER Atasever - 1 ay Önce

Bence topçularda suç yok. Yetersizler ama hocanın taktik olarak saçma sapan bir oyun tercihi yüzünden kendilerini hiç göstermiyorlar. Takım ileride aldığı bütün topları kaleciye gönderin oradan oyun kurun demiş resmen. Sonra bir hata da top rakipteyken baskı yok alan savunması gibi bişey yapıyorlar. Top bizdeyken kaleye geliyor zaten. Kazara bizim defansın önüne boş top düşüyor onu da şuursuzca tek vuruş uzaklaştırmaya çalışıyorlar. Forvete giden bişe yok. Bi wakame var onu da taraftar baskısı olmasa takıma koyarsa en adiyim. 10 gol rahat atardı kasımpaşa. He bir de geçen haftadan bile ders alınmamış kornerde ön direkten yine gol yiyorduk.

Metin kbş
Metin kbş - 1 ay Önce

Ne edi ne fatih ne şota tecrübeli biri lazım

Kâmil
Kâmil - 1 ay Önce

Seni hoca diye klüp başına koyanın utanmadan sezon sonu diyor napcan geri kalan bütün maçları kazanıp şampiyon mu .olacan


SIRADAKİ HABER