banner728

Katar'dan Trabzonspor'a Sürpriz Teklif

Katar'dan Trabzonspor'a 250 milyon dolarlık teklif

Katar'dan Trabzonspor'a Sürpriz Teklif

Trabzonspor'un Katar Emiri ailesi taraftından satın alınacağı iddiası, gündeme bomba gibi düştü. El Cezire Televizyonu, Trabzonspor'un %50 hissesinin, Katar Emiri Ailesi'ne ait bir holding tarafından 250 milyon dolar karşılığında satın alınacağı öne sürüldü.

Dünyada birçok ligde gördüğümüz sahiplik politikası Türkiye'ye de geliyor.

Yabancı sermayeye satılması gündemde olan Başakşehir için gelişmeler yaşanmasını beklerken, gündeme bomba gibi düşen bir iddia ortaya atıldı.

El Cezire televizyonu, Katar Emiri Ailesine ait bir holdingin Trabzonspor'un yüzde 50'sine 250 milyon Dolar teklif edileceğini duyurdu.

Turkfutbol'un haberine göre; Katar'ın zengin iş adamlarından Muntag Al Gafy, 1.5 yıldır gerek Trabzon'u gerekse de Trabzonspor'u inceliyor ve takip ediyor.

Hatırlanacağı üzere Katar ve Trabzonspor cepheleri yeni stadın yapımında da ortak hareket etmişti. Ayrıca Katar bankası QNB, halihazırda Karadeniz ekibinin forma sponsoru.

YORUM EKLE
YORUMLAR
ak1339
ak1339 - 8 ay Önce

49 yıllık bir Trabzon taraftarı olarak düşüncem çok iyi bir ortak bulmuş oluruz ve gücümüze güç katar.

kamil
kamil - 8 ay Önce

keske olsa olsa boyle bise

ali
ali - 8 ay Önce

Alsınlar tabi ölmeden şampiyonluk lar görmek istiyorum başkanın kim olduğu benim için önemli değil... Arap zenci beyaz fark etmez..

Erkan B.
Erkan B. - 8 ay Önce

Yüzde 50 degil hepsini alsin en iyi örnek manchester city veya paris adamlar aliyor insallah olur seviniriz biktik ückiyatcilardan

musti
musti - 8 ay Önce

yalan habermis diye okudum medyalarda umarim dogrudur

29
29 - 8 ay Önce

Ekonomık yonden rahat ederiz

ORCUN OGUZ
ORCUN OGUZ - 8 ay Önce

TRABZONSPOR TRABZONSPORLULARINDIR! BAŞARILI OLMAK İÇİN TAKIMI SATMAK TRABZONSPORLULUK DEĞİLDİR. BAŞARISIZ DA OLSA TRABZONSPOR TRABZONSPORLULARINDIR! O KADAR İYİ NİYETLİLERSE AYNI PARAYA TRABZONSPOR'A SPONSOR OLSUNLAR! NACİZANE BENİM FİKRİM...

Fırtına 55
Fırtına 55 @ORCUN OGUZ - 8 ay Önce

Kardeşim öde o zaman borcu haklısın satilmasa iyi olur ama yapacak birşey yok yakında maddi durumlardan ligden düşmekten iyidir hem kimse öyle parayı boşa boş futbolculara harcayamaz

Yorum
Yorum - 8 ay Önce

250 milyon dolar paramı şuan ki değeri euro bazında nerdeyse o kadar bu paraya bedava gitmiş olur.


SIRADAKİ HABER