Kayserispor Trabzonspor Maçının Cezaları Açıklandı

Trabzonspor yardımcı antrenörü Egemen Korkmaz’a Kayserispor maçında rakip takım taraftarına saldırısı iddiasıyla 3 maçtan men, ayrıca 7 bin 800 TL para cezası verildi. Aynı maçta Kayserispor’a ise 310 bin TL para cezası verildi.

TRABZONSPOR 18.05.2022, 09:56
Kayserispor Trabzonspor Maçının Cezaları Açıklandı

Trabzonspor’un Kayserispor ile oynadığı maçta yaşanan olaylar hala hafızalarda. Maçta yaşanan olaylar nedeniyle PFDK’ya sevk edilen Sarı Kırmızılılara toplamda 310 bin TL’lik ceza geldi. Bu cezalardan;
50 bin TL’si “merdiven boşluklarının boş bırakılmamasından dolayı ve bu eylemin sezon içinde 2. kez gerçekleşmesi”

160 bin TL’si taraftarların neden olduğu saha olayları nedeniyle 100 bin TL’si ise stada usülsüz seyirci alınmasından kaynaklandığı belirtildi. 

Bu maçla ilgili PFDK Trabzonspor’u da boş geçmedi. Yapılan açıklamada Trabzonspor yardımcı antrenörü Egemen Korkmaz’a “Rakip takım taraftarlarına yönelik saldırısı nedeniyle” 3 resmi müsabakada soyunma odasına ve yedek kulübesine giriş yasağı ve 7 bin 800 TL para cezası verildiği açıklandı. 

Yorumlar (5)
TS61 2 ay önce
Misliyle cezalandıracağız. Taşlar sizi bekliyor. Nasıl olsa saha kapatma yok. Nasıl küfredilir göreceksiniz. Sizin gibi İstanbul yavşaklarının gittiği yer her zaman küme olmuştur. Eskişehir Rize Sivas v.s. Elimize düşeceksiniz. Vurup kümeye atmak çok eğlenceli olacak. İstanbul daki şikeci terörist babanızdan yardım istersiniz. Rize ye 6 golle yardım ettikleri gibi size de ederler. Alayınızın kocası Trabzonspor. Öğrenin artık bunu. Öğretiyoruz unutuyorsunuz. Şikebahçe öğrendi. Sıra sende Kayseri.
Yorum 2 ay önce
O sahayı 3 maç kapatmıyorlarsa yaziklar olsun
TS 2 ay önce
komedi
saha kapatma için ne yapılması gerekiyor.
dileyen sahaya istediği kadar yabancı madde atması serbest bravo
Türker 2 ay önce
başkanları çok seviyor fbyi, gitsin alikoçtan istesin şimdi parayı
Orhan 2 ay önce
Valla demek ki şu oluyor artık maça gidelim bıçaklar silahlar konuşsun yani ne bu ya nasıl bir tezgahtır anlayalım birilerinin canı yanmasın artık