Kemal Belgin Canlı Yayında Bunama Belirtisi Gösterdi

A Spor ekranlarında Trabzonsporlu futbolcu hakkında skandal sözler kullanan Kemal Belgin'e büyük tepki

TRABZONSPOR 10.11.2021, 20:51

Trabzonspor'un yıldızı Bakasetas'ın yaşadığı sakatlık Aspor yorumcusu Kemal Belgin'in diline dolandı.

SAKATLIKLAR UZUNGÖL'DE GEZMEKTEN KAYNAKLIYMIŞ

75 yaşındaki yorumcu TV ekranlarında Bakasetas'ın yaşadığı adele ve diz sakatlıklarını eşiyle Uzungöl'de gezmesine bağladı.
TV başında bu anları takip edenler adeta şoku yaşadı. Bakasetas'ın nişanlısına çirkin bir yakıştırma yapan ve bu söylemlerinden zekv aldığı görünen Belgin'in söylemleri büyük tepki topladı.

NİŞANLISINA ÇİRKİN YAKIŞTIRMA

Belgin konuşmasında "Hatırlıyor musunuz veya gördünüz mü bilmiyorum. Pazartesi günü Bakasetas'ın fotoğrafı çıktı. Trabzon'un dışındaki bir yerde yanında hanımla tatile gitmiş. 24 saat mi 36 saat mi ne... Çok da güzel bir bayan. Nişanlısıymış güya. Bilmiyorum öyle dediler. Ben de Ömer Üründül'e dedim ki "Bakasetas en kısa sürede sakatlanır. O da "yapma" dedi. "Göreceğiz" dedim" ifadelerini kullandı.

EKRANLARDAN UZAKLAŞTIRILSIN

Bu sözlerin ardından Trabzonsporlu taraftarlar ve futbolseverler kanalı Trabzonlu sahiplerine çağrıda bulunarak kanaldan uzaklaştırılmasını istedi.

Yorumlar (10)
Halil bildiren 4 hafta önce
Bu bunamış ve de son kullanma tarihi geçmiş yorumcuları yayından kaldırın
True Legend 4 hafta önce
Bu namussuz adi şerefsiz kripto Kemal'in ta kendisidir nasıl bir namussiz şerefsiz ahlaksız birisi olduğunu kendi pis ağzinlan türkiyeye göstermiştir
Zorlu 4 hafta önce
Ne yapsın adam!! Yaşından dolayı elinden bir şey gelmeyince el alemin uçkuruyla uğraşan bir mazoşist kartoş. Spor yorumculuğu pirim yapmayınca rotgenciliğe başlamış belli.
Yorum 4 hafta önce
Yeni bunamadı ki
Zekeriya 4 hafta önce
Kiskanclik insani cildirtir. Daha cok cildiracaksiniz. Türkiyede tek bir tane büyük takim var o da Trabzonspor. Neden mi? Tüm sampyionluklarini alninin akiyla almistir. Hic biri hediye edilmemistir.
Muhammet özen 4 hafta önce
Terbiyesiz ve ukala, aynen şunu söylüyor trabzonun milli takımda kaç oyuncusu var, ne malum sakatlanıp dönmeyecekleri diye adice dilekte bulunuyor, yanındakilere hikaye anlatıyor, siz şunu, bunu bilmiyorsunuz diye birde ukalalık yapıyor, hemen ordan defolmalı böyle defolu mallar
Hasan Emir 4 hafta önce
Papaz zihniyetli şahsiyet. Papalar gibi cillellik yaşamasınmı? Futbolculara papaz muamelesini bırakın. Bir sürü evli futbolcu var. Bu bayanda nişanlısıymış. Büyük dede yaşındasın programda yorum yapıyorsun. Git evinde çocuk torunlarınla vakit geçir.
yilmaz Topal 4 hafta önce
Tamamda hakikaten adam sakatlandi belliki nazara geldi. Kemel Belgin bunu hissettiki soylemis. Bunda yanlis bir sey yok.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın