Kongre Kararı Alındıktan Sonra Gözler Adaylara Çevrildi

Trabzonspor'da olağanüstü kongre kararının alınmasının ardından bordo-mavili taraftarlar ve kongre üyeleri adayları merakla beklemeye başladı.

Kongre Kararı Alındıktan Sonra Gözler Adaylara Çevrildi

Trabzonspor'da Nisan ayının ilk haftasında gerçekleşmek üzere olağanüstü kongre kararı alan bordo-mavili yönetim, gözler seçime girecek başkan adaylarına çevirdi.

Eski başkan İbrahim Hacıosmanoğlu'na yeniden aday olması için yoğun baskı yapılırken, Muharrem Usta yönetiminden ayrılan eski başkan yardımcısı Mehmet Yiğit Alp'in de adaylığına kesin gözüyle bakılıyor.

Mehmet Yiğit Alp'in kısa süre içinde resmi olarak adaylığını açıklaması bekleniyor.

Kaynak: HaberTS

YORUM EKLE
YORUMLAR
hami
hami - 1 yıl Önce

parası olan gelsin. 3 büyüklere denk değerde kadro kurabileceğim diyen gelsin. bize şahinin ferrarileri geçmesini bekletmesinler her sene olduğu gibi.

Engizli
Engizli - 1 yıl Önce

Kim gelirse gelsin ama, takımı siyasetin içine sokmasın yeter

Yorum
Yorum - 1 yıl Önce

Seni Allaha havale ediyorum usta

Hüdaverdi BALLI
Hüdaverdi BALLI - 1 yıl Önce

Hukukun üstünlüğüne inanmayan, kavgacı vede her maç kaybından sonra şike diyen başkan adayı istemiyoruz.....

Tonyali61
Tonyali61 - 1 yıl Önce

Hangi başkan adayı gelirse gelsin ilk önce kulüpte huzur güven sağlanması gerekir.Formayı terletmeyi seven takıma sadık kalabilecek oyuncular getirilmesi gerekir.Her sene onlarca oyuncu getirip olmuyor herşey ortada.Bu yüzden en baştan takım olma yolunda adım atılması gerekir.Takım oyununu ön planda tutun.Takım olmak için ilk önce gol yememeyi öğreneceksin daha sonrasında gol bulacaksın.İzleyenler trabzonspor kişisel oynamıyor belli oyuncular sahne almıyor desin.Bir takımın sistemi olmalı her maçın planı farklıdır iyi analiz edilip kendi a b c d e f 5 tane planın olacak bunları uygulayacan olumsuz giden durumda.Eski efsane günlerimizdeki futbolcu karakterlerine baksınlar iyi sezonlardaki takımda hangi tarz oyuncular vardı bu tarz oyuncular kadroda olması gerekir.Şenol dozer hami abdullah ogün şota turgaylar olmasada onların tarzo gibi has cins oynayan oyuncuları toplayın.

Salih
Salih - 1 yıl Önce

Usta ve yönetimi iyi işler yaptı lakin başarı gelmedi.hacıosmanoğlu yönetimine göre çok büyük başarılar kaydedilmedi.

Alınan futbolculardan katkı gelmeyince insan ister istemez transfer politikasını sorguluyor.Rıza hoca doğru kişi fakat elindeki malzeme bozuk.

Borç her geçen gün artıyor.parayi yönetecek akıl ve kabiliyet bu yönetimde var lakin biraz sabır gerek.

Ömer keleş
Ömer keleş - 1 yıl Önce

Sayın Ahmet Ağaoğlu başkanlık için adaylığını açıklaması lazım

Şukru
Şukru - 1 yıl Önce

özkan sümer gelsin belki fatihler gökdenizler doğar belki yattara shimcowyak avirollolar gelir özledik engini jajayı stapanovu hatta erdinci bile ne diyeyi da hami şota gelsin bu çirkef bitsin


SIRADAKİ HABER