Koray Aydın'dan Flaş Trabzonspor Sözleri

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Koray Aydın, 4 Trabzonlu Bakanı Trabzonspor’a yardım etmeye çağırdı.

Koray Aydın'dan Flaş Trabzonspor Sözleri

Aydın, “Deve dişi gibi bakanlıklarda oturuyorlar. bulsunlar. Bu borcu kimse ödeyemez. Trabzonspor batarsa, onlar sorumlu olacak” dedi.  

Trabzonspor ile ilgili açıklamalarda bulunan Aydın, “Kulüp şuanda zor durumda. Ben daha önceden öngörüde bulunmuştum. Böyle giderse, kulüp önce UEFA kriterlerine takılır, sonra kayyuma gider, birinci ön görüm maalesef gerçekleşiyor. Bir Milyara varan borç var. Bu şekilde kulüp devam edemez. Acilen destek olunması lazım. 4 tane bakan var. Trabzonspor’un sorununa el atsınlar. Deve dişi gibi bakanlıklarda oturuyorlar. bulsunlar. Bu borcu kimse ödeyemez. Trabzonspor’un batarsa, onlar sorumlu olacak.  

Şimdiki yönetimi tebrik ediyorum. Politikalarını beğeniyorum. Doğru bir yol izledikleri kanaatindeyim. Sonuçlara kimse takılmasın. Sonuçlara bakacak durumda değiliz. Kulübümüzün aşkımızın devamını sağlayacak kararları desteklemeliyiz.  

Ben bakan olsam çözerim. Ben Ulaştırma Bakanının yerinde olayım o problemi çözerim. Çözsünler Trabzonspor’un problemini. Çünkü Türkiye’de futbol denilince Trabzonspor eliyor. Bu şehrin insanlarını tutan Trabzonspor markası. İsyan çıkar. Biz çocuklarımızı İstanbul., Ankara’da Trabzonsporluluk üzerinden Trabzon bağlarını kuruyoruz. Benim çocuğum geliyor burada kombinesi var, maç izliyor gidiyor. Ama o burada bağ sağlıyor. Onun için onun yaşatılması lazım. Trabzonspor olmazsa bu bağ kopar” dedi. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Adilhan
Adilhan - 2 yıl Önce

Bravo destek zamani her trabzonludan kimi forma kimi kombine kimi elinden ne geliyorsa tarihi zor gunler buyuk dayanisma ister

Kemal cabuk
Kemal cabuk - 2 yıl Önce

Helall olsun tebrik ediyorum tek basina part kursun oyum acik ve net soyluyorum koray aydinindir adam gibi adam

aliçvş
aliçvş - 2 yıl Önce

Çok doğru.....tebrik ediyorum..

Köksal AKBULUT
Köksal AKBULUT - 2 yıl Önce

Agzına sağlık BAKANIM.

vatandaş
vatandaş - 2 yıl Önce

Trabzonsporluluk particiliğin üzerinde olmalı. hangi parti veya görüşten olursak olalım bu takım ve bu şehir hepimizin ortak paydasıdır. Destek olan herkesi tebrik etmek lazım

Hasan Demir
Hasan Demir - 2 yıl Önce

Adam â sormazlar mı sen bakan ken Trabzonsporumuza ne kadar yardım ettin

alemdar61
alemdar61 - 2 yıl Önce

Adama sormaz lar mi sen bakanlık yaptın da bir fayda mi oldu kulübe bi sadece futbol kalmıştı siyaseti karistirmadiginiz bırakın bu işler iii

SIRADAKİ HABER