Köşeye Fena Sıkıştılar

8 saat süren duruşmada bordo-mavililer, CAS’a “FIFA’nın neden bu davada müdahil olmadığını öğrenmek istiyoruz” sorusunu sordular.

Köşeye Fena Sıkıştılar

Trabzonspor'un, 2010-11 sezonundaki şike davası sürecine FIFA'nın "müdahil olmama" yönündeki kararının ardından Uluslararası Spor Tahkim Mahkemesi'ne (CAS) yaptığı başvuruda duruşma dün görüldü. Başkan Ahmet Ağaoğlu, birçok yönetici, avukat Erdem Egemen ile birlikte İsviçre'de Froriep Hukuk Bürosu'ndan Jean Marguerat, Lucien Valloni ve Evin Durmaz'ın da hazır bulunduğu duruşma, yaklaşık 8 saat sürdü. Ardından Başkan Ağaoğlu şu açıklamayı yaptı:

FENERBAHÇE, TFF, FIFA

Bütün argümanlarımızı büyük bir ciddiyet ve kararlılıkla ortaya koyduk. Bizim açımızdan gayet iyi bir duruşma oldu. Başarılı bir savunma yaptık. Karşı tarafta FIFA, TFF ve F.Bahçe avukatları da kendi savunmalarını gerçekleştirdi. CAS bir adalet mekanizması ve CAS'ın adil davranacağına, adalet dağıtacağına inanıyoruz. Sonuna kadar mücadelemizi sürdüreceğiz. Bu, camianın haklı davasıdır. Bu davayı kovalamaya ve hep birlikte mücadeleye devam edeceğiz. 100 yıl geçse de vazgeçmeyiz.

.

YORUM EKLE
YORUMLAR
ŞANLI HİLAL
ŞANLI HİLAL - 1 yıl Önce

asıl FENERBAHÇE camiası sizlerin kurduğu bu kumpasın cezasını sizlere çektirmeden bu davayı hiç bir zaman kapatmayacak. Ünal Aysal, Lütfü Arıboğan, İlhan Helvacı, Ebru Köksaldı, Ertem Şener, Rasim Ozan Kütahyalı, Serhat Ulueren, Sadri Şener. bunların hepsi adaletin önünde hak ettikleri cezaları er yada geç misli ile çekecekler. FENERBAHÇE nin kaybettiği maddi ve manevi tüm zarar ne zaman karşılanacak. o zaman bu dava FENERBAHÇE camiası için kapanacak.

maçkalı
maçkalı - 1 yıl Önce

Burası da önemli buradaki dava da sadece usul olsa iyi esas ta berat ettiler her an yargıtay onayabilir.
Bu kısım da fetö ve kumpas davası diye adı değişti resmi olarak! fb otobüsüne ateş eden yakalanmadı ama laila yılbaşı teröristi hemen bulundu. Yani kimse inanmıyor saklandığına kasten bulunmuyor gibi algılanması normal yoksa devlet neleri yakaladı bu ne ki! Bunlar şimdi değil ama çok yakın zamanda ts a zarar verici gelişmeler! Savcı Berk ve Öz durumları, polislerin kaçak olması şuan hapiste olanların kumpası böyle planladık vb açıklamaları bunlar çok tehlikeli bence olmayacaksa inkar eden değil mağdur edilen olduğumuzu gösteren bir pozisyon almalıyız. Uzatırsak nereye kadar!

castro han
castro han - 1 yıl Önce

sike sike sampiyon olduk hamsi beyinliler .....

Halil Bulut oflu
Halil Bulut oflu - 1 yıl Önce

Burada ne arıyorsun Fenerliler kendi çöplüğünüzde ötün. Adiler eskişehirde tarlalar ekildi mi, derken azizeyi tutabiliyorsunuz. Sivasspor kalecisine araba verdiğini kabul etti. Ben zenginim verdim dedi, daha ne?Hırsızı tutan hırsızdır!

SIRADAKİ HABER