Kucka'nın Sözleşmesinde Şok Eden Gerçekler!

Kucka'ya 111 milyon TL!

Kucka'nın Sözleşmesinde Şok Eden Gerçekler!

Bu sürecin ardından yönetim oyuncunun serbest kalmasını engellemek için kendisine dün 925 bin euro (7 milyon TL) ödeme gerçekleştirdi. Kucka'yla ilgili sorun ortadan kalkarken diğer yabancılara da ödemelerin kısa süre içerisinde yapılması bekleniyor. Eski yönetimin 7 Haziran 2017'de Milan'dan 5 milyon euro'ya aldığı Kucka ile yapılan 3 yıllık sözleşmede bazı detaylar yeni ortaya çıktı. Bu sözleşmeye göre Kucka'ya yıllık 2 milyon 250 milyon euro ödeneceği açıklanırken, ekstradan 1.5 milyon euro imza parası ve 1 milyon 500 bin euro imaj bedeli verildiği ortaya çıktı. Menajerine de 900 bin euro ödenen Kucka'nın Trabzonspor'a toplam maliyeti 15 milyon 650 bin euro..

YORUM EKLE
YORUMLAR
Korhan şen
Korhan şen - 2 yıl Önce

Böyle basiretsiz kötü niyetli yöneticiler sayesinde trabzonsporumuzdan soğuduk.Ancak burada Trabzon medyasının ve ileri gelenlerinin de bir bukadar suçu vardır bunu da belirtmek isterim.

Emin
Emin - 2 yıl Önce

İmaj bedeli ne vekaleten defilelere mi katılacak?

Ahmet Can
Ahmet Can - 2 yıl Önce

Kulübün tapusunu niye vermedin usta. Sen kaç para yedin.

OFLİ
OFLİ - 2 yıl Önce

NEK ADARLIK TOP OYNADI MUHARREM

Mustafa Öztürk
Mustafa Öztürk - 2 yıl Önce

kucka bu paralari sonuna kadar hak ediyor sahada Elinden Geleni Yapiyor Sosa dan bin Kat Daha iyi Kucka Burak Rodallega Bu Takimin en iyilerinden Sözlesmesi Uzatilmali

T rue legend
T rue legend - 2 yıl Önce

Zamaninda usta usta diye bağiriyodunuz kosun aminiza

SIRADAKİ HABER