Kulüpten Flaş Kombine Kararı!

Trabzonspor Kulübü Galatasaray maçı öncesi dikkat çeken bir harekete imza attı.

Kulüpten Flaş Kombine Kararı!

Trabzonspor Kulübü Galatasaray maçı öncesi dikkat çeken bir harekete imza attı.

TARAFTAR KOMBİNELERİ İPTAL EDİLDİ

Edinilen bilgilere göre: Taraftar gruplarına satıldığı ifade edilen 3300 civarı taraftar kombinesinin Trabzonspor Kulübü tarafından iptal edildiği öğrenildi.

5 MAÇ VE ÜZERİ MAÇA GELMEYEN TARAFTARLAR

Kombinelerin satıldığı taraftarların 5 maç ve üzeri sayıda maça gitmemelerinden dolayı böyle bir karar alındığı ve Passolig'le iletişime geçilerek işleme sokulduğu kaydedildi. YENİDEN SATIŞA SUNULACAK Perşembe günü oynanacak olan Getafe maçı ve hafta sonu oynanacak olan Galatasaray maçlarında iptal edilen bu kombilerin satışa sunulacağı gelen bilgiler arasında… 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kemal Reis
Kemal Reis - 9 ay Önce

Ben, ailem ve arkadaşlarımla birlikte aynı yerden 12 tane kombine aldık; parasını ödedik; bu kombineler bize kulüp tarafından bedava verilmedi. Böyle keyfi bir uygulama olmaz. "5 maç ve üzeri maça gelmeyenler" denilerek oluşturulan kılıfla ne yapılmak istenmektedir? İptal edilen kombineler arasında maça düzenli olarak gidenler de var. Kombineler tekrar satılacak denilerek kime peşkeş çekilecektir? Trabzonspor Kulübü Yönetimine böyle abes bir uygulama ve kendi evlatlarını küstürmek yakışık almadı. Trabzonspor'a gönül verenlere yapılan bu hukuksuzluk hakkında yasal yollara başvuracağız.

SIRADAKİ HABER