banner728

Lemi Çelik'ten Yusuf ve Abdülkadir Açıklaması

Trabzonspor'un yıldız adayları Yusuf Yazıcı ve Abdülkadir Ömür'ü izleyen takımlar belli oldu.

Lemi Çelik'ten Yusuf ve Abdülkadir Açıklaması

Genç futbolcuları keşfedip, sonrasında büyük paralara satan Avrupa'nın önde gelen takımlarının tamamının gündemine geldiğinden bahsedilen iki futbolcuyu gerçekten izleyen iki takım Atletico de Madrid ve Borussia Dortmund.

Bu konuda açıklamalada bulunan Trabzonspor'un eski futbolcularından Lemi Çelik, "Şu anda Abdülkadir ve Yusuf'u takip eden iki kulüp var. Bunlardan bir tanesi Atletico Madrid, diğeri ise Borussia Dortmund. Sadece takip ediyorlar. Herhangi bir teklif yok. Bence gelişimlerine göre hamle yapacaklar. Liseden bu yana iki oyuncuyu da çalıştıran antrenörleri temsilciliklerini yapıyor. Ortada resmi bir teklif yok. Ama her zaman genç ve yetenekli oyuncuları bulan Atletico ve Dortmund iki oyuncuyu da izliyor" dedi.
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
oktay61
oktay61 - 12 ay Önce

onları satan ts yide satar

levent
levent - 12 ay Önce

ya arkadaşım satacaksan eğer önce kirala. Adam gitsin 1 yılını geçirsin. Eğer iyi performans gösterirse 20 ye satacaksan 50 ye satarsın. ama oldu da başarılı olamadı. döner sende oynar. sende zaten banko oynuyor. 1 yıllık avrupa deneyimide eklenince daha iyi olur. genç yuncuları satmadan kiralayın 1 yıl. kiralanırsa çok çok iyi paralara satılır taraftarda tepki göstermez.

SIRADAKİ HABER