Listenin Başında O Var

Trabzonspor'un yeni teknik direktörü belli oluyor

Listenin Başında O Var

Rıza çalımbay'ın takımdan ayrılması sonrasında teknik direktör arayışlarına başlayan Bordo-Mavili yönetim, listenin ilk sırasına Samet Aybaba’yı yazdı. Başkan Ahmet Ağaoğlu, Ay baba ile yakın zamanda pazarlık masasına oturacak.

Bordo-Mavili yönetim, sezonun sona ermesiyle birlikte harekete geçti. Geçtiğimiz günlerde futbolculara, teknik heyete ve yurt dışındaki kulüplere yaklaşık 100 milyon TL’lik ödeme yapan ve yakın zamandaki borçlarını kapatan Başkan Ahmet Ağaoğlu, Rıza Çalımbay’ın ayrılığı sonrasında teknik direktör arayışına başladı. Konuyla ilgili olarak Başdanışmanı Özkan Sümer ile görüş alışverişinde bulunan Trabzonspor’un patronu, listenin ilk sırasına Sivasspor’dan ayrılan Samet Aybaba’yı yazdı. Yakın zamanda tecrübeli çalıştırıcı ile görüşecek olan Ağaoğlu, transfer planlamasına da bu görüşmenin ardından yön verecek.

İndirim talep edilecek

Gelecek sezon öze dönüş politikasına dönmeye hazırlanan Karadeniz ekibi, takımın başına geçecek teknik adamın raporu doğrultusunda maliyeti uygun isimlerle pazarlık masasına oturacak. Teknik direktörün belirlenmesi sonrasında yeni sezonun kadro planlamasını yapacak olan Bordo-Mavili yönetim, yıldız isimlerle de görüşerek, ücretlerinde indirim talep edecek.

YORUM EKLE
YORUMLAR
aydın
aydın - 2 yıl Önce

Sergeni istiyoruz

Emin
Emin - 2 yıl Önce

Fatih Tekke gelse aslında ne güzel olur

Serkan
Serkan - 2 yıl Önce

Yeter artık düşün yakasından koca kafalar aynı hikayeler.fatih tekke dir tek cözüm

Halil yazici
Halil yazici - 2 yıl Önce

Fatih tekke olsun

Ts61
Ts61 - 2 yıl Önce

Reşit akcay yeter Macara aramayın

Fuck you
Fuck you - 2 yıl Önce

Ulan onun kardesi Trabzonspori asagilamaktan baska bisey yapmadi bide onun gibi insana gorev vermek istiyorsunuz! Yine suclu terel milet ben gezdirdmem boyle serefsiz olan ailesinden

Gökmen Genç
Gökmen Genç - 2 yıl Önce

Bırakın samedi ya başka adammı kalmadı samed küçük takımların hocaları

Halil
Halil - 2 yıl Önce

Fatih tekke olsun
Bence


SIRADAKİ HABER