Liverpool'un Uğurcan Teklifi Rededildi

Trabzonspor bir yandan kadrosunu güçlendirmeye çalışırken bir yandan da oyuncularına gelen transfer tekliflerini değerlendiriyor.

Liverpool'un Uğurcan Teklifi Rededildi

Trabzonspor bir yandan kadrosunu güçlendirmeye çalışırken bir yandan da oyuncularına gelen transfer tekliflerini değerlendiriyor. Serkan Asan'a 1.5 milyon Euro, Abdurrahim Dursun'a 1 milyon Euro, Hosseini'ye 2.5 milyon Euro, Nwakaeme'ye 4 milyon Euro'luk teklifler alan bordo-mavililer, ayrıca Sturridge ve Ekuban'a menajerler tarafından getirilen teklifleri de reddetti. Lige ve Türkiye Kupası'na odaklanmak isteyen Fırtına'nın kapısını İngiliz devi Liverpool, Uğurcan Çakır için ikinci kez çaldı. Sezon başında da istedikleri 23 yaşındaki genç kalecinin peşini bırakmayan Ada ekibi, 15 milyon Euro'luk yeni teklif sundu ve "Sezon sonunu bekleyemeyiz, hemen almak istiyoruz" mesajı gönderdi.

TRABZONSPOR EURO 2020 PLANI YAPIYOR

Ancak bordo-mavili kulüp Uğurcan'ın performansını daha da artırıp EURO 2020'de oynama ihtimalini göz önüne alarak bu teklifi kabul etmeme kararı aldı. Liverpool'un Uğurcan ilgisini doğrulayan Başkan Ahmet Ağaoğlu, "Uğurcan'ın var olan potansiyelinin dikkat çekmesi kadar normal bir durum yok. Belki ileride Liverpool'un kalesini koruyacak ismin şu an bizim kalemizde olması gurur verici. Kendisini daha da geliştirecek" şeklinde konuştu.

Yunus Emre Sel / SABAH

YORUM EKLE
YORUMLAR
BOZTEPELİ
BOZTEPELİ - 2 ay Önce

aslında liverpool dan 2 yada 3 tane bizi garanti şampiyonluğa götürecek kiralık uygun fiyata futbolcu alıp sezon sonu içinde söz kesip para artı karius takasıyla bu işi başkan bitirebilirler süper bir akit olur buda şampiyonluku getirir ve trabzonsporun hem kurtuluşu olur hemde prestijini artırır kesinlik bu düşünülmeli bunu başkan bitirmeli bu şekilde

SIRADAKİ HABER