Lucescu'dan Okay Açıklaması

Lucescu, Türkiye'nin Karadağ ile 2-2 berabere kaldığı maçın ardından konuştu.

Lucescu'dan Okay Açıklaması

Rumen teknik adam, "Genel olarak oyuncu grubumuzu değiştirmeyi düşünmüyoruz. Eski arkadaşlarımıza da kapıyı kapatmış değiliz" dedi.

Lucescu Okay'la ilgili  "Okay'ın çıkması da önemli, bizim için çok önemli bir oyuncu. Mehmet Topal'ın da uzun süredir stoperde olmadığını biliyorsunuz. Uğur'un yerine tecrübesi olduğu için onu tercih ettim. Sonuç almak istesem, oyuncu değiştirmezdim. Ömer Bayram ve Emre Akbaba'nın da iyi bir potansiyeli olduğunu siz de gördünüz. 

İkinci yarı en iyi oyuncuları ile sahaya çıktılar. Okay sakatlandı ve çıktı ama profesyonel bir oyuncunun bandaj yapması lazımdı. Ayak bileklerinin mutlaka bandajlı olması lazım ama neyse ki dersini aldı. Mahmut da sadece bugün oynayabildi ama orta sahada istediğimiz oyuncuları zorlayarak oynattık. Mahmut 90 dakika oynadı, bu da bizim için iyi. Kaan stoper oynamalıydı, Zeki'nin hiçbir tecrübesi yoktu ama o da oynayacak tabii ki." ifadelerini kullandı. 


YORUM EKLE
YORUMLAR
Trabzonsporlu
Trabzonsporlu - 1 yıl Önce

Lucescu haklı. Bu ne cahillik, madem bileğinde futbol oynamana engel olmayan bir sorun var bandaj yapar bileğini korursun. Eğer sakatsan oynamazsın, bu ne cahillik böyle? Bu kafayla futbolcu değil topçu olurnur ancak.

SIRADAKİ HABER