Mahmut Aksu Suskunluğunu Bozdu! Noktayı Koydu

Mahmut Aksu hakkında çıkan iddialara HaberTS.com'a yaptığı açıklamalar ile noktayı koydu.

Mahmut Aksu Suskunluğunu Bozdu! Noktayı Koydu

Trabzonspor’un eski yöneticilerinden Mahmut Aksu hakkında çıkan iddialara HaberTS.com aracılığıyla cevap verdi.

Hakkında algı operasyonu yapıldığını dile getiren Mahmut Aksu,” Camiayı karıştıran toplum içine çıkamayan sahte isimler ve sayfalardan kendini tatmin eden isimler var piyasada. Şuan benim Trabzonspor’a yakınlığım bu yıl içerisinde, içerde ve dışarda toplam 3 maça gitmek kadardır. Trabzon’daki iki maça da misafirlerim olduğum için gittim. Trabzonspor’un kadrosundaki oyuncuların bir çoğunun ismini dahi bilmiyorum. Adımız sürekli yalan yanlış şekilde ortalıkta konuşuluyor. " diyerek, Trabzonspor'da yaşanan gelişmelerle uzaktan yakından alakası olmadığını ifade etti.

Mahmut Aksu,"Mehmet Yiğit Alp’le aylardır ilk defa gittiğim o üç maçın birinde karşılaştım desek daha doğru olur. Nevzat Aydın iş adamı olarak beğendiğim, takdir ettiğim bir kardeşimiz ama Trabzonspor hakkında veya Trabzonspor’un geleceği hakkında hiç sohbetimiz olmamıştır. Hugo Broos nefret ettiğim, adını bile duymak istemediği bir hocadır. Trabzonspor’daki yöneticilik hayatımda hatırlamak bile istemediğim en kötü günleri yaşadık. Kendisini hiç sevmem. Onu Trabzonspor’a alana sormak lazım. " dedi.

GİRAY BULAK HABERLERİ ASILSIZ!

Trabzonspor'a Giray Bulak'ın gelmesini istediği yönünde çıkan iddialara cevap veren Mahmut Aksu, çıkan haberlerin tamamen asılsız olduğunu söylerken şu ifadeleri kullandı;

"Giray Bulak’ı insan olarak severim. Onu şuan Trabzonspor’da başkan olsam hatta sahibi olsam, Giray hocanın Trabzonspor ile alakalı geçmişte söyledikleri ve yanlış takım tercihleri yüzünden getirilmeyeceğini herkes kadar bende biliyorum. Kendisi istese, yönetim de istese bile hem kendine hem yönetime iki taraf için de son derece yanlış olacağını açıkça derim. "

Aksu sözlerini şu şekilde noktaladı;

"Ama bakıldığında Trabzonspor’da bir sorun olsa bir buçuk kişi tarafından adım sürekli ortaya atılıyor. Zaten onun hakkında hazırladığım dosyada şuanda savcılarımızın önünde değerlendiriliyor. Sonuç, biz zamanında yaptığımız işlerle değerlendirildik. İyi kötü görevimizi yaparak ayrıldık. Şuan ki yönetimde kendi doğruları ve yanlışları ile değerlendirilecek. Şuanda babamın sağlığı ile uğraşıyorum. Benim için önemli olan konu bu. Ne Trabzonspor’un ne de Ünal hocanın durumu benim önceliğim değil. Eski yöenticilerin bu tür konulara girmemesi işin doğrusudur."

Güncelleme Tarihi: 29 Aralık 2019, 23:37
SIRADAKİ HABER