Mandıralı'dan 'Forma' Açıklaması

Trabzonspor efsanesi Hami Mandıralı, sosyal medyada yer alan bir fotoğrafı nedeniyle büyük eleştiri aldı.

Mandıralı'dan 'Forma' Açıklaması

Trabzonspor efsanesi Hami Mandıralı, sosyal medyada yer alan bir fotoğrafı nedeniyle büyük eleştiri aldı. Mandıralı’nın eleştirilme nedeni ise üzerinde Fenerbahçe armalı formanın olmasıydı.  

Mandıralı bir açıklama yaparak şu ifadeleri kullandı: "Eski arkadaşlarım Ogün ve Şenol beni misafir olarak davet etti. Dostane bir halı saha maçı yaptık. Onların tesislerinde olduğu için ve başka eşofman olmadığı için o eşofmanı verdiler, biz de nezaketen giyip top oynadık. ‘Giymiyorum, ben oynamıyorum’ mu deseydim? Onlar da bizim tesislerimize gelseler, Fenerbahçe forması mı giyecekler? Trabzonspor forması giyecekler. Fenerbahçe bizim düşmanımız değil, ezeli rakibimiz. Bu gereksiz tartışmalar bizi 30 yıl geriye götürdü. Bunları söyleyenler takımımızı desteklesin. Bu tür işlerle uğraşmasın.” “Fenerbahçe eşofmanı giymiş, 1 saat top oynamış Hami’yi eleştirenler, hasta Fenerbahçeli Ersun Yanal bu takıma 3 kere gelirken neden konuşmadılar? Ersun Trabzonspor’u bu hale düşürürken, camiamızı bu hale sokarken neden ayağa kalkmadılar? Ersun Yanal bu kulüpten 10 milyon 575 bin lira tazminat alırken neden biri çıkıp da bu duruma tepki göstermedi? Bir fotoğrafa mı cevap veriyorlar? Benim Trabzonsporluluğumu, beni tanımayan bilmeyen insanlar tartışamaz.”

Karadeniz


YORUM EKLE
YORUMLAR
abdullah
abdullah - 2 hafta Önce

Aynen hamiye katiliyorum
Takimi batiranlara tepki gösterin
Bi forma giydi adam
Düşman değilya fener

Kadir barak
Kadir barak - 2 hafta Önce

Adam haklı. Dağılın

serdengeçti
serdengeçti - 1 hafta Önce

Haminin laf çakması da topa vurması gibi

Darth Vader
Darth Vader - 1 hafta Önce

Hami haklı. Dostları 1 saatlik halı saha maçına çağırmış, başka forma da yok. Adam kaç yıllık arkadaşlarına mızıkçılık mı yapacak?! Ayrıca o forma kirli değildir. Kirli olan Aziz Yıldırım, Şekip Mosturoğlu, Emenike gibi yaratıklardır... Fenerbahçe Trabzonspor'un düşmanı değildir. Fener ile ezeli rekabetimiz var o kadar. Spordan kavga dövüş çıkarmayalım

Eyüp
Eyüp - 2 hafta Önce

Hamı hiç kusura bakma, kendini de savunma ,özür dilemen gerekir.
Sen Trabzonsporun efsanesisin ,nasıl giyersin o kirli formayı ya.

Trabzonsporlu
Trabzonsporlu - 1 hafta Önce

Hami biz Ersunun ne mal olduğunu, hak etmeden neler aldığını, ne hırsız olduğunu zaten biliyoruz. Giymiyorum oynamıyorum deseydin gayet yerinde olurdu.

Ayhan Yavuz
Ayhan Yavuz - 1 hafta Önce

Onlar da bizim kulübe gelse Trabzonspor forması giyerlerdi dediğin kişiler, zaten Trabzon altyapısından çıkmış kişiler kardeşim. Bu tartışmalar bizi 30 yıl geri götürdü diyeceğine ve taraftarları suçlayacağına biraz akıllı davranıp oynamasaydın madem. Ersunun ne olduğunu bilip her zaman tepkisini de koyan Trabzonspor taraftarı ne yazık ki senin teknik direktörlük devrini de aldığımız tarihi farklarla birlikte yaşadı. Ersunun yaptığı hukuksuzluğu taraftar mı giderecekti? Bu nasıl bir mantık ve ne rezil bir savunma ya?

Ekrem Yılmaz
Ekrem Yılmaz - 1 hafta Önce

Hiç bir Fenerbahçe efsanesi futblcunun Trabzonspor forması giydiğini gören oldu mu?
Hami her zaman ki Hami burnu havada. Gerçi hocasının verdiği taktiği bile dinlemeyen birisinden başka ne beklenirdi...


SIRADAKİ HABER