Mardin Kızıltepe’de Trabzonspor Mutluluğu

Trabzonspor tırına Mardin'de muhteşem karşılama

Mardin Kızıltepe’de Trabzonspor Mutluluğu

Kızıltepe ve Trabzon Ortahisar arasında atılan kardeşlik köprüsü kapsamında Spor Toto Süper Lig’de mücadele eden Trabzonspor’un resmi lisanslı ürünlerinin satıldığı tır Kızıltepe'ye geldi. 

Trabzonspor tırı ilçede davul ve zurna ile karşılandı.

Mardin Kızıltepe ve Trabzon Ortahisar şehirleri  arasında atılan kardeşlik köprüleri çeşitli etkinliklerle güçlenmeye devam ediyor. Yapılan hamsi ve bulgur festivalleri ve kültür gezilerinden sonra şimdide Spor Toto Süper Lig’de mücadele eden Trabzonspor’un resmi lisanslı ürünlerinin satıldığı tır “kardeşlik köprüsü” bağlamında Kızıltepe Cumhuriyet Meydanına geldi.  Trabzonspor tırı davul ve zurnalarla karşılandı. Anfartalar Ortaokulu halk oyunları ekibi bir gösteri sundu.
Programda konuşan Mardin Trabzonspor Taraftarlar Derneği Başkanı İbrahim Aydın, temelleri atılan kardeşlik köprüsünün çeşitli etkinliklerle devam edeceğini söyledi. Aydın, "Biz Trabzon ile bu kardeşlik köprüsünü Türk futbolunun güzide kulübü Trabzonspor üzerinden gerçekleştiriyoruz. Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç'in desteğiyle organizasyonlarımız devam ediyor. TS Clup Store'yi en güzel şekilde ağırladık.  Kızıltepe Belediyesi ve Ortahisar Belediyesi kardeş belediyelerimizin bu organizasyonlarını halkımız da bağrına basıyor. Bugün Kızıltepe halkımız tırı ziyarete yoğun ilgi gösteriyor. Bu kardeşlik köprüsünü daima yaşatmak lazım." dedi.

Haber: Ömer Karakaş / HaberTS İstanbul SorumlusuYORUM EKLE
SIRADAKİ HABER