Marlon'un Yerine Formaya Yakın İsim

Trabzonspor'un Fenerbahçe kadrosu şekilleniyor.

Marlon'un Yerine Formaya Yakın İsim

Süper Lig'de haftanın maçı olan Trabzonspor-Fenerbahçe karşılaşması için iki takım da çalışmalarını devam ettiriyor. Trabzonspor'da koronavirüs tedavisi gören futbolcular bugün teste girecek negatif çıkmaları halinde Fenerbahçe'ye karşı forma giyebilecekler. Ayrıca Abdullah Avcı Fenerbahçe maçı öncesi hiç tam kadro çalışma yapmadı.

SAĞ SOL BEKTE DEĞİŞİM BEKLENİYOR

Bordo Mavililer de karantina süreci henüz dolmayan ve test yapılacak olan Marlon'un antrenman eksikliği de bulunurken Farukcan Genç de dün yapılan antrenmana katılmamıştı. Sol bek pozisyonu için Kamil Ahmet ismi öne çıkarken sağ bek için ise Serkan Asan'ın geri dönüşüyle formayı alması bekleniyor.

Avcı'nın muhtemel taktiği arasında bu iki tercih bulunurken taktik antrenmannında oyuncuların deneneceği ve Cumartesi akşamı net kararın verileceği ifade ediliyor. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Aziz Kunt
Aziz Kunt - 2 ay Önce

Kamil Ahmet bu takımın jokeridir, bu güne kadar sorunsuz oynadı. Tam bir görev oyuncusudur, onu eleştirenlerin futbol anlayışından şüphesiz şüphe ederim.

Bayrak
Bayrak - 2 ay Önce

Kamil Ahmet her zaman bu takımda oynar. Diğer büyük takımlarda da oynar.
Orta sahaya koyarsın direncin artar, ileri koy defansı bozsun, kendi defansında oynar. Komple futbolcu.

Mehmet Aydoğan
Mehmet Aydoğan - 2 ay Önce

Kamil Ahmet, belki göze hoş gelmeyen futbol oynuyor olabilir, ama her zaman her yerde sırıtmadan oynayabilen iyi bir joker oyuncu. Her zaman hazır. Trabzonspor'un böyle bir futbolcuya sahip olması, diğer takımlarda olmayan bir şanstır kanımca.

Ahmet
Ahmet - 2 ay Önce

Erkan kaya keske emege saygin olsa cikip su yorumu yapmasin belki cok Yildiz deyil fakat fedakar ve emektar futbolcu iyiki varsin kamil ahmet

Torkan
Torkan - 2 ay Önce

Öncelikle Ts bu maçı diğer maçlardan farklı görmemeli aşırı motive olmamalı sabırlı soğukkanlı akılcı bir oyunla sonuca ulaşmak..

Kaan yamaç
Kaan yamaç - 2 ay Önce

Erkan arkadaş
Sendeki akıl kuşta olsa kuş ters sıkardı. Nerede eksik olsa orada elinden fazlasını verip savaşıyor çoğu maçtada başarılı oluyor kamil Ahmet çörekçi

Erkan Kaya
Erkan Kaya - 2 ay Önce

Hala şu takımda Kamil Ahmet gibi futbolcular forma giyebiliyorsa başarı hayal olur

Hüseyin
Hüseyin @Erkan Kaya - 2 ay Önce

Senin gibi boş yorumcular varken başarı biraz zaman alacak

Olgun
Olgun - 2 ay Önce

Gel sen oyna


SIRADAKİ HABER