Marmaray'da Trabzonspor Taraftarlarına Saldırı!

Marmaray’da karşılaşan Fenerbahçe ve Trabzonsporlu taraftarlar arasında kavga çıktı.

TRABZONSPOR 16.05.2022, 08:41
Marmaray'da Trabzonspor Taraftarlarına Saldırı!

Karagümrük maçından çıkan Fenerbahçeli taraftar saldırdığı Trabzonsporlu 3 taraftar trenden çıkıp istasyonunun kullanılmayan alanına geçerek olay yerinden uzaklaştı.

O anlar vatandaşların cep telefonu kamerasına yansıdı.
İstanbul’da oynanan Trabzonspor-Altay maçından dönen bordo-mavili taraflarlar ile Karagümrük maçından çıkan Fenerbahçe taraftarları arasında kavga çıktı.

Söğütlüçeşme Marmaray istasyonunda karşılaşan Fenerbahçe taraftarları ile Trabzonspor taraftarları arasında sözlü başlayan tartışma kavgaya dönüştü.

Bazı Fenerbahçeli taraftarlar ortamı yatıştırmaya çalışsa da gözü dönmüş grup, Trabzonsporlu 3 taraftarı tekme tokat dövdü. 

Trabzonsporlu taraftarlar trenden çıkıp istasyonun kullanılmayan alanına geçmesiyle birlikte saldırıdan kurtulmayı başardı.

O anlar vatandaşların cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı.

Yaşanan bu çirkin olaylar sonrasında binlerce vatandaş sosyal medya hesaplarından yaralanan Trabzonspor taraftarını paylaşarak 'Ali Koç halkı kin ve nefrete süraklemekten yargılansın' paylaşımlarında bulundu.

Yorumlar (8)
Trabzonspor 2 ay önce
#AliKoçYargılansın
Zekeriya 2 ay önce
Azil yildirim Türk futbolunu kin ve negfrete bogdu. Onunla baslayan bu nefret Ali koc ile artarak devam ediyor. Kesinlikle ceza almalari gerekiyor.
lazali 2 ay önce
Saldiriya ugrayan taraftarlar aznettiriciler hakkinda suc duyurunda bulumamilar
Muhammet özen 2 ay önce
Kına yaksın biryerlerine kirli paralarla zengin olan megafoncu ağlayan çocuk, 6222 den yargılanmalı millwti kin ve nefrete sürükleyen bu zat, Allah belanızı versin inşAllah
TS 2 ay önce
fener osmangazi köprüsünde saldırı yalanı.
otomobildeki ts aileye saldırı sonrası oradan geçen ts taraftarının midahalesi.

marmaraydan açıklama yok. ts taraftarlarını marmaraydan çıkardılar. açıklama yok.
tüm medya kör sağır.
Oğuzhan 2 ay önce
Ali Koç halkı kin ve nefrete sürüklemekten yargılansın.
Mehmet 2 ay önce
Bence de yargılanmalı halkı kim ve nefrete yönlendirdiği için
Ahmet koca 2 ay önce
alikoc buolaylar senin gereksiz konusmalindan dolayi rahatladinmi yavsak ali basarisizligini kapatmak icin hep baskalarina saldirdin ne oldu nefret edilen birisin simdi Allah belasini versin senin gibi baskanin daha beter ol.