Maske Kuralını Tanımayanlar Söz Konusu Trabzonspor Olunca Kuralcı Oldular

Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu'nun ortaya çıkan görüntüler tepkilere neden oldu.

Maske Kuralını Tanımayanlar Söz Konusu Trabzonspor Olunca Kuralcı Oldular

Trabzonspor’un mücadele ettiği rakipleri stadyumlarında taraftar gruplarının desteği ile maçlarını oynarken Trabzonspor’da durum çok farklı oldu.

Trabzon Valiliği ve Trabzon Emniyet Müdürlüğü aldığı sert tedbirler ile taraftar gruplarının stada alınmasına engel oldu.

Trabzonspor yönetiminin verdiği yoğun mücadeleye rağmen Trabzon Emniyet Müdürlüğü ikna edilemezken, stadyum içerisinden çekilen görüntüler tepkiye neden oldu.

Trabzonspor’un rekabet halinde olduğu takımlara karşı gösterilen tolerans’un Trabzonsporlu taraftarlara gösterilmesine izin vermeyenlerden biri de kuralları uyguladıklarını dile getiren Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu oldu.

Fakat Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu’nun stadyum içerisinde çekilen görüntüde sosyal mesafe kuralını ve maske kuralını ihlal ettiği gözlendi.

Trabzonspor taraftarına toleransı olmayan Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu’nun şahsına gösterdiği tolerans Trabzonsporlu taraftarların tepkisini çekti.

Güncelleme Tarihi: 24 Ağustos 2021, 09:00
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet
Ahmet - 2 ay Önce

Çok haklısınız.Vali,belediye başkanı devletin maske/mesafe kuralı gereği bu uygulamaya en önce uyacak kişilerdir.Bu görüntüyü veren kişiler halka örnek olamaz.

Yunus
Yunus - 2 ay Önce

2 gün önce bir konser vardı. Maske yok herkes üst üste buna neden izin verilmiş acaba...

teğmen61
teğmen61 - 2 ay Önce

Eskiden doğuanadoluya yapılan plan şimdi Trabzon'a yapılıyor yani milletini bezdir devletine düşman olsun dağa çıksın, ben bu haksızlıkları görünce aklıma bu geliyor istenmiyen bir milletiz gibi geliyor bana vali denen şahıs derhal görevden alınmalıdır gereği yapılmazsa çok sıkıntılı günler bekliyor bizi

ahmet
ahmet - 2 ay Önce

dört şebelek

Yasin Reis
Yasin Reis - 2 ay Önce

Hep aynı oyunlar bıktık ulan hepinizden işinizi ya ahlaklı yapın ya da sabrımız taştı artık rezil rüsva olursunuz yeter

Analiz
Analiz - 2 ay Önce

Trabzonspor a karşı oyun büyük buradan anlayıın

ersin
ersin - 2 ay Önce

Trabzonspor aşkı bu olsa gerek...

True Legend
True Legend - 2 ay Önce

Allah ocaklarına


SIRADAKİ HABER