Mehmet Demirkol: "Ayağından Top Almak Çok Zor"

Mehmet Demirkol'un Trabzonspor yorumu

Mehmet Demirkol: "Ayağından Top Almak Çok Zor"

Trabzonspor'un tam kadro sahaya çıkamadığının altını çizen Mehmet Demirkol,''Trabzonspor Ekuban'ı, Nwakaeme ve Sörloth'un yanına koyduğu zaman aldığı performansı, Sturridge'tan daha alamadı, orası eksik kalıyor. Nwakaeme-Sörloth, takım zaten ikisi. Trabzonspor, elindeki kadroyu %85-90 oranında sahaya sürebilseydi, şu ana kadar ligi büyük oranda koparmış olurlardı. Bazı maçlarda idealinden 6 eksikle falan çıkıyor takım. Bu kadarını yaşayan yok ligde." şeklinde konuştu.

''Nwakaeme'nin ayağından top almak çok zor''

Mehmet Demirkol ''Nwakaeme, maç boyunca olağanüstü oyun oynuyor diyemem ama topsuz oyunda çok olmaya bilir ama top ayağına geldiği zaman top ayağından en zor alınan oyuncudur. Bitiricilikte savunmanın bütün dengesini alt üst eden paslar atıyor.'' dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
52/1Afyonlu
52/1Afyonlu - 8 ay Önce

BİRPORSUYON ÇİŞLİ HAMSİYİ HAK ETDİN AFİYET OLSUN .SENİNDE KAFAN ÇİŞLİKİ TS DOĞRU KAYIYOR AMANHA SENDE UEFA CAS LARLA UĞRAŞIRSIN KANEPELERDE YATARSIN HATDA ARIBOĞAN VEDE 6S LI HELVAÇILAR SENİDE BİROTELLOBİSİNDEN ŞAM.LİĞ GÖNDERİRLERSEDE HİÇ ŞAŞMAN. BUNLAR TAA BU KADAR PONTUSLULARDIR.HALAMI ANLAMIYORSUNUZ YURDUMUZUDA PONTUS LULAR YÖNETİYOR. BJK DA MALESEF PONTUSLU OLUVERDİLER BAKIN 1-0 YANİKOLUNÇA RAKİPDEN İKİ TOPÇU ATILDI 4 GOL BEDEVAMI OLDU SANIYORSUNUZ BU RUM -ÇİŞLİKAFALAR HEP BEDAVA OLSUN HARAM DAN OLSUN DERLER DEMİ DAMATBAKAN

SIRADAKİ HABER